wydrukuj poleć znajomym zamów materiały
Od ilu lat pracuje Pani/Pan na różnych stanowiskach menedżerskich:

powyżej 20 lat
powyżej 15 lat
powyżej 10 lat
powyżej 5 lat
poniżej 5 lat
jeszcze nie byłam/-em menedżerem
nie chcę być menedżerem


Subskrypcja najnowszych ofert pracy

Nasi partnerzy:

rp.pl
gazeta.pl
onet.pl
interia.pl
wp.pl


Oferta nr: AS-3946
 poprzednia   lista ofert   następna 
Kategorie:  zarządzanie strategiczne
 architektura i budownictwo
 ochrona zdrowia
 różne

RESEARCH & DEVELOPMENT INTERNATIONAL EXPERT - GLOBAL CORPORATION
Firma:    Globalna korporacja w branży nowoczesnych systemów i produktów 21 wieku, prowadząca działalność biznesową na 6 kontynentach. Od kilkudziesięciu lat korporacja specjalizuje się w opracowywaniu, wdrażaniu, produkcji, sprzedaży i stałym rozwoju własnych, opatentowanych, unikalnych technologii, systemów i grup produktowych oferowanych z dużym powodzeniem na wszystkich kontynentach. Na każdym etapie kreowania produktów, korporacja gwarantuje innowacyjne rozwiązania, które zapewniają utrzymanie najwyższych, światowych standardów, potwierdzonych licznymi nagrodami i międzynarodowymi certyfikatami jakości. Przy sprzedaży swoich produktów wielką wagę przywiązuje do profesjonalnego doradztwa technicznego i technologicznego dla obecnych i potencjalnych Klientów, a także zapewnia pełny cykl szkoleń dla tworzonych przez siebie zespołów doradców technicznych i technologicznych. Korporacja stale współpracuje z dużymi inwestorami, renomowanymi biurami projektowymi oraz generalnymi wykonawcami na wszystkich kontynentach. Korporacja posiada własne laboratoria badawczo-rozwojowe na trzech kontynentach oraz nowoczesne zakłady produkcyjne na terenie kilku krajów Unii Europejskiej, na terenie krajów Azji, USA i Ameryki Południowej. Produkcja z tych zakładów od wielu lat zaopatruje rynek wszystkich krajów Europy oraz Japonii, Korei Południowej, Chin, Indii, Rosji, Brazylii, Argentyny, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Australii, Nowej Zelandii, RPA, Kanady i całego obszaru USA.
Wymagania:    Stanowisko Research & Development International Expert jest kluczowym stanowiskiem w strukturze zlokalizowanego w Polsce najnowocześniejszego i największego w Europie laboratorium chemii budowlanej, które nadzoruje i koordynuje pracę siedmiu innych, dużych ośrodków badawczo-rozwojowych na trzech kontynentach, należących od wielu lat do tej globalnej korporacji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie raportowała bezpośrednio do osoby na stanowisku President Research & Development w globalnej centrali korporacji z siedzibą na terenie Europy. Podstawowym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie samodzielne opracowywanie formuł nowych produktów oraz modyfikacja istniejących, dopuszczanie nowych surowców do produkcji, prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej i tworzenie zgłoszeń patentowych, współpraca z partnerami zewnętrznymi (wyższe uczelnie, instytuty i centra naukowo-badawcze, instytucje, dostawcy surowców) w procesie otwartej innowacji. Osoba ta będzie odpowiedzialna za rozwój procedur i metod laboratoryjnych oraz będzie reprezentowała globalną korporację na kongresach, konferencjach, sympozjach i spotkaniach branżowych w zakresie prezentacji produktów i technologii chemii budowlanej 21 wieku.
Uwarunkowania:    Znakomita znajomość nowoczesnej chemii budowlanej 21 wieku jest warunkiem koniecznym. Wyczucie biznesu i nowych trendów technologicznych w zakresie organicznej chemii budowlanej we współczesnym świecie. Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na takim stanowisku w renomowanej korporacji międzynarodowej w branży nowoczesnych technologii chemii budowlanej jest warunkiem koniecznym. Wyższe studia magisterskie w zakresie chemii silikonów. Mile widziany stopień naukowy doktora nauk technicznych/chemicznych w tym zakresie. Dobra znajomość projektowania uszczelniaczy oraz powłok silikonowych. Znajomość projektowania powłok natryskowych hydroizolacyjnych poliuretanowych i polimocznikowych. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest warunkiem koniecznym. Mile widziana dodatkowo znajomość innych języków obcych. Język polski jako język ojczysty będzie silnym dodatkowym atutem. Samodzielność, inicjatywa i silne dążenie do realizacji celów. Wysokie umiejętności komunikacyjne do budowania relacji z klientami wewnętrznymi w strukturze macierzowej oraz z partnerami zewnętrznymi. Gotowość do zagranicznych podróży służbowych. Wymierne osiągnięcia zawodowe na podobnym stanowisku w renomowanej firmie międzynarodowej. Rozwaga i konsekwencja w działaniu. Chęć stałego rozwoju zawodowego, ambicja, upór i zdecydowanie w działaniu, silne zorientowanie na osiągnięcie zamierzonego celu. Zdolności interpersonalne, komunikatywność, dyskrecja i lojalność. Zapobiegliwość, umiejętność przewidywania trudności. Odporność na stres. Znakomite referencje z całego przebiegu pracy zawodowej. Praca w biurze korporacyjnym na terenie Dolnego Śląska. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie na stopce CV tekstu zgodnie z RODO. Wersja polska: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CBI ASTROMAN Sp. z o.o. w Warszawie, ul. Nowy Świat 42, w celach realizacji procesów rekrutacyjnych obecnie i w przyszłości, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/ WE (RODO)."


Oferta nr:  AS-3946       kraj:  Polska     Wymagane wykształcenie:  Masters
Miejsce pracy:  Polska i cały świat.     Stanowisko menedżerskie:  tak

wydrukuj tę ofertę
 poprzednia   lista ofert   następna 
strona główna  |  oferty pracy  |  executive search  |  ochrona prywatności  |  warunki używania  |  kontakt     RSS feed subskrypcja RSS
Copyright ASTROMAN © 1995-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: TAU CETI.