wydrukuj poleć znajomym zamów materiały
Od ilu lat pracuje Pani/Pan na różnych stanowiskach menedżerskich:

powyżej 20 lat
powyżej 15 lat
powyżej 10 lat
powyżej 5 lat
poniżej 5 lat
jeszcze nie byłam/-em menedżerem
nie chcę być menedżerem


Subskrypcja najnowszych ofert pracy

Nasi partnerzy:

rp.pl
gazeta.pl
onet.pl
interia.pl
wp.pl


Oferta nr: AS-3945
 poprzednia   lista ofert   następna 
Kategorie:  zarządzanie strategiczne
 systemy teleinformatyczne
 różne

BUSINESS INTELLIGENCE DEVELOPER - GLOBAL CORPORATION
Firma:    Globalna korporacja w branży nowoczesnych systemów i produktów 21 wieku, prowadząca działalność biznesową na 6 kontynentach. Od kilkudziesięciu lat korporacja specjalizuje się w opracowywaniu, wdrażaniu, produkcji, sprzedaży i stałym rozwoju własnych, opatentowanych, unikalnych technologii, systemów i grup produktowych oferowanych z dużym powodzeniem na wszystkich kontynentach. Na każdym etapie kreowania produktów, korporacja gwarantuje innowacyjne rozwiązania, które zapewniają utrzymanie najwyższych, światowych standardów, potwierdzonych licznymi nagrodami i międzynarodowymi certyfikatami jakości. Przy sprzedaży swoich produktów wielką wagę przywiązuje do profesjonalnego doradztwa technicznego i technologicznego dla obecnych i potencjalnych Klientów, a także zapewnia pełny cykl szkoleń dla tworzonych przez siebie zespołów doradców technicznych i technologicznych. Korporacja stale współpracuje z dużymi inwestorami, renomowanymi biurami projektowymi oraz generalnymi wykonawcami na wszystkich kontynentach. Korporacja posiada własne laboratoria badawczo-rozwojowe na trzech kontynentach oraz nowoczesne zakłady produkcyjne na terenie kilku krajów Unii Europejskiej, na terenie krajów Azji, USA i Ameryki Południowej. Produkcja z tych zakładów od wielu lat zaopatruje rynek wszystkich krajów Europy oraz Japonii, Korei Południowej, Chin, Indii, Rosji, Brazylii, Argentyny, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Australii, Nowej Zelandii, RPA, Kanady i całego obszaru USA.
Wymagania:    Stanowisko Business Intelligence Developer jest stanowiskiem w strukturze globalnej centrali korporacji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie raportowała bezpośrednio do osoby na stanowisku CIO w globalnej centrali korporacji z siedzibą na terenie Europy. Podstawowym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie stały rozwój i rozbudowa hurtowni danych, doskonalenie narzędzi zasilania i przetwarzania danych (ETL), tworzenie kostek OLAP, integracja z systemami zewnętrznymi, stała analiza wymagań biznesowych i systemowych, tworzenie dokumentacji technicznej realizowanych projektów oraz stanowienie linii wsparcia technicznego dla realizacji strategii rozwoju biznesu korporacji na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej, USA, Kanady, Japonii, Korei Południowej, Chin, Indii, Rosji, Azji centralnej i krajów Dalekiego Wschodu, Ukrainy, Turcji, Australii i Nowej Zelandii, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, krajów Afryki Północnej i RPA oraz całego obszaru Ameryki Południowej i Meksyku.
Uwarunkowania:    Znakomite wyczucie biznesu i nowych trendów technologicznych w zakresie IT i BI we współczesnym świecie. Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w renomowanej korporacji międzynarodowej w branży nowoczesnych technologii 21 wieku jest warunkiem koniecznym. Wyższe studia magisterskie w zakresie informatyki i nowoczesnych metod zarządzania korporacjami plus szereg szkoleń specjalistycznych. Doświadczenie w pracy z serwerami baz danych SQL, ich rozwijaniem, utrzymaniem i optymalizacją, dobra znajomość samego języka SQL konieczna do tworzenia zapytań oraz przetwarzania danych. Dobra znajomość Microsoft PowerBI oraz MS SQL Server 2016, 2017 (Azure IaaS oraz SaaS), znajomość pakietów SSIS oraz Microsoft SQL language (T-SQL), systemów zarządzania hurtowniami danych oraz ich modelowania (Star Schema), Microsoft Data Analysis Expressions (DAX). Dobra znajomość MS Excel, doświadczenie w wizualizacji danych Microsoft i aplikacjach "Power". Znajomość systemów MS Dynamics lub Oracle, języka programowania C# lub Python będą dodatkowym atutem. Silne umiejętności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i syntezy. Ciekawość intelektualna i wiedza branżowa. Umiejętności organizacyjne i zdolność do pracy w zespole pod presją czasu przy realizacji złożonych zadań. Dokładność, sumienność. Chęć uczenia się nowych technik, metod i narzędzi wizualizacji danych. Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest warunkiem koniecznym. Mile widziana dodatkowo znajomość innych języków obcych. Język polski jako język ojczysty będzie silnym dodatkowym atutem. Wymierne osiągnięcia zawodowe na podobnym stanowisku w renomowanej firmie międzynarodowej. Rozwaga i konsekwencja w działaniu. Chęć stałego rozwoju zawodowego, ambicja, upór i zdecydowanie w działaniu, silne zorientowanie na osiągnięcie zamierzonego celu. Zdolności interpersonalne, komunikatywność, dyskrecja i lojalność. Zapobiegliwość, umiejętność przewidywania trudności. Odporność na stres. Znakomite referencje z całego przebiegu pracy zawodowej. Praca w biurze korporacyjnym na terenie Wrocławia. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie na stopce CV tekstu zgodnie z RODO. Wersja polska: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CBI ASTROMAN Sp. z o.o. w Warszawie, ul. Nowy Świat 42, w celach realizacji procesów rekrutacyjnych obecnie i w przyszłości, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/ WE (RODO)."


Oferta nr:  AS-3945       kraj:  Polska     Wymagane wykształcenie:  Masters
Miejsce pracy:  Polska i cały świat.     Stanowisko menedżerskie:  tak

wydrukuj tę ofertę
 poprzednia   lista ofert   następna 
strona główna  |  oferty pracy  |  executive search  |  ochrona prywatności  |  warunki używania  |  kontakt     RSS feed subskrypcja RSS
Copyright ASTROMAN © 1995-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: TAU CETI.