wydrukuj poleć znajomym zamów materiały
Od ilu lat pracuje Pani/Pan na różnych stanowiskach menedżerskich:

powyżej 20 lat
powyżej 15 lat
powyżej 10 lat
powyżej 5 lat
poniżej 5 lat
jeszcze nie byłam/-em menedżerem
nie chcę być menedżerem


Subskrypcja najnowszych ofert pracy

Nasi partnerzy:

rp.pl
gazeta.pl
onet.pl
interia.pl
wp.pl

Builder Awards 2018: SELENA SA po raz siódmy Budowlaną Firmą Roku. Andrzej Ulfig z tytułem Osobowość Roku 2019.01.26

Warszawa / Wrocław - 24 stycznia 2019 - Selena SA, spółka z Grupy Selena - jednego z czołowych producentów i dystrybutorów chemii budowlanej oraz właściciela marki TYTAN - już po raz siódmy otrzymała statuetkę Budowlanej Firmy Roku. Jednocześnie Andrzej Ulfig, Prezes Zarządu Selena SA, został uhonorowany tytułem Osobowość Roku, który jest przyznawany najskuteczniejszym managerom w branży. Nagrody były przyznawane przez Kapitułę pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza.

Gala Builder Awards 2018
Foto dzięki uprzejmości buildercorp.pl / Adam Rotter
 

Warszawa / Wrocław - 24 stycznia 2019

Liczba osób i firm działających w branży budowlanej jest ogromna, ale w 2018 roku i latach wcześniejszych tylko niektóre z nich odniosły duży sukces.
Ich osiągnięcia powinny zostać dostrzeżone, dlatego miesięcznik „Builder” po raz XVI przyznał wyróżnienia Polski Herkules, Budowlana Firma Roku, Osobowość Branży i Laury Buildera.

Rynek budowlany w ostatnich kilkunastu miesiącach pracował na bardzo wysokich obrotach.
Firmy starały się jak najlepiej wykorzystać szanse w postaci dużej liczby inwestycji, jednocześnie stawiając czoła wielu wyzwaniom, które generuje dobra koniunktura.

Gala Builder Awards 2018
Foto dzięki uprzejmości buildercorp.pl / Adam Rotter
 
Przedsiębiorstwom, które wyjątkowo dobrze poradziły sobie na obu frontach, osiągając lub umacniając wysoką pozycję, Redakcja i Rada Programowa „Buildera” przyznały tytuł Budowlanej Firmy Roku.

O przyznaniu wyróżnienia, oprócz wyników, decydowały takie wskaźniki jak jakość i innowacyjność oferowanych produktów i usług, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności oraz osiągnięcia na tle konkurencji.

Gala Builder Awards 2018
Foto dzięki uprzejmości buildercorp.pl / Adam Rotter
 
Builder” docenił ponadto wkład menedżerów we współtworzenie sukcesu firm.

Tytułem Osobowość Branży uhonorowano przedstawicieli przedsiębiorstw, którzy byli najbardziej aktywni i skuteczni, a ich nieszablonowe inicjatywy oraz trafne decyzje miały kluczowy wpływ na osiągnięcia spółek w ostatnim czasie.

Obok biznesu stricte budowlanego podkreślono rolę otoczenia świadczącego usługi na rzecz branży – Laury Buildera trafiły do firm, organizacji, ośrodków naukowych oraz osób szczególnie zaangażowanych na rzecz budownictwa.

Gala Builder Awards 2018
Foto dzięki uprzejmości buildercorp.pl / Adam Rotter
 
Powyższe wyróżnienia są potwierdzeniem sukcesów osiągniętych w ubiegłym roku, ale „Builder” rokrocznie wskazuje również długofalowe dokonania w sektorze.
Nie inaczej było i tym razem – za efektywne zarządzanie, a w rezultacie silną pozycję firmy, poszerzanie jej potencjału, bądź za wybitną działalność badawczą i dydaktyczną przyznano tytuł i statuetki Polski Herkules.
To najwyższe wyróżnienie, którym „Builder” honoruje osiągnięcia dla rozwoju nowoczesnego budownictwa w Polsce.

Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO Sp. z o.o.
Gala Builder Awards 2018
Foto dzięki uprzejmości buildercorp.pl / Adam Rotter
 
Na uwagę zasługuje też przyznane w tym roku po raz pierwszy przez Redakcję i Radę Programową „Buildera” wyróżnienie za szczególne osiągnięcia w planowaniu i realizacji inwestycji infrastrukturalnych o znaczeniu strategicznym dla rozwoju miasta i regionu.
W pilotażowej edycji w kategorii Inwestor Publiczny Kapituła postanowiła uhonorować trzy miasta.


Gala Builder Awards 2018
Foto dzięki uprzejmości buildercorp.pl / Adam Rotter
 
Laureatów tytułów Budowlanej Firma Roku, Osobowość Branży, Inwestor Publiczny, Laury Buildera i Polski Herkules poznaliśmy podczas Gali Builder Awards.

Uroczystość odbyła się 24 stycznia 2019 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Gala Builder Awards 2018
Foto dzięki uprzejmości buildercorp.pl / Adam Rotter
 
SELENA S.A., spółka z Grupy SELENA – jednego z czołowych producentów i dystrybutorów chemii budowlanej oraz właściciela marki TYTAN – już po raz siódmy otrzymała statuetkę Budowlanej Firmy Roku
.

Jednocześnie Andrzej Ulfig, Prezes Zarządu Selena SA, został uhonorowany tytułem Osobowość Roku, który jest przyznawany najskuteczniejszym managerom w branży.

Nagrody były przyznawane przez Kapitułę pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza.

Oprócz wyników firm, kryterium uzyskania wyróżnienia były: innowacyjność oferowanych produktów i usług, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności oraz osiągnięcia na tle konkurencji.

Gala Builder Awards 2018
SELENA SA po raz siódmy Budowlaną Firmą Roku. Andrzej Ulfig z tytułem Osobowość Roku.
Foto dzięki uprzejmości buildercorp.pl / Adam Rotter
 
Tytuły Budowlana Firma Roku oraz Osobowość Roku branży budowlanej przyznano już po raz szesnasty.

Laureatów stanowią zarówno producenci, dostawcy, jak i deweloperzy, projektanci czy wykonawcy.

Jedną z głównych idei przyświecającej organizatorom jest rozpowszechnianie dobrych praktyk i wyłonienie tych przedsiębiorstw, które wyróżniają się skutecznym zarządzaniem i sukcesami rynkowymi w minionym roku.

O przyznaniu wyróżnień decydują m.in. znakomici profesorowie polskich uczelni technicznych oraz eksperci rynku budowlanego.

Andrzej Ulfig, Prezes Zarządu Selena SA.
Foto dzięki uprzejmości Selena SA
 
„Ta nagroda to dla nas powód do radości i dowód uznania za naszą całoroczną pracę. Jednym z najważniejszych osiągnięć 2018 roku jest fakt, że wzrost cen surowców nie spowodował przeniesienia tych zmian na rynek, przy jednoczesnym zachowaniu jakości produktów, co docenili także nasi klienci. Sukcesem jest dla mnie praca zespołu, którym mam przyjemność zarządzać. Doceniam zaangażowanie pracowników we wszystkich projektach i liczę na to, że w 2019 roku nadal będziemy się rozwijać i podejmować jeszcze większe wyzwania. Do naszych osiągnięć zaliczam także udział Seleny w ważnych społecznie programach, takich jak Metamorfozy, związanym z rewitalizacją polskich miast, czy 4YoungEngineers dla młodej kadry inżynierskiej. Tego typu projekty to dla nas nie tylko okazja do rozwoju, ale też wspaniała inwestycja w młodzież, czyli przyszłość branży”
powiedział Andrzej Ulfig, Prezes Zarządu Selena SA.

Foto dzięki uprzejmości Selena FM SA
 
Andrzej Ulfig od 2005 roku kieruje spółką Selena SA, a od 2009 roku pełni funkcję prezesa zarządu
.
W tym czasie wiodąca marka Seleny – Tytan Professional – stała się jedną z najsilniejszych marek budowlanych w Polsce i osiągnęła pozycję lidera w wielu kategoriach produktowych.

Foto dzięki uprzejmości Selena FM SA
 
„Wprowadzenie produktów na rynek – w tym kilku innowacji – to zawsze powód do satysfakcji, tym bardziej jeśli mogą one udoskonalić lub zastąpić tradycyjne rozwiązania. Przykładem są tu pianokleje, znajdujące całe spektrum zastosowań w pracach budowlanych. Wykonawcy coraz chętniej zastępują nimi zaprawy do murowania, używają ich do klejenia dużych elementów budowlanych jak płyty G-K, czy też jako istotny element systemów ociepleń. Na szczególną uwagę zasługuje też nasza ubiegłoroczna premiera, czyli kleje do płytek, łączące siłę podwójnych włókien i elastyczność żelu. Sukcesem dla nas jako producenta jest dostarczanie fachowcom takich produktów, które spełniają wysokie wymogi jakościowe, techniczne czy pro środowiskowe, a przede wszystkim mają wymierny wpływ na szybkość i efektywność pracy” – dodał Andrzej Ulfig.

Foto dzięki uprzejmości Selena FM SA
 
Selena S.A. prowadzi działalność gospodarczą od 1992 roku
.
Na jej sukces pracuje prawie 1800 osób, w tym ponad 700 zatrudnionych w Polsce.
Jest jedyną polską marką z branży chemii budowlanej, która sprzedaje produkty w ponad 70 krajach,  na wszystkich kontynentach.

W zależności od grupy produktowej, udział Seleny w rynku waha się od kilkunastu do niemal czterdziestu procent.
Jest to obecnie jeden z trzech największych producentów piany poliuretanowej na świecie.

Gala Builder Awards 2018
SELENA SA po raz siódmy Budowlaną Firmą Roku. Andrzej Ulfig z tytułem Osobowość Roku
.
Foto dzięki uprzejmości buildercorp.pl / Adam Rotter
 

Grupa Selena

Selena jest globalnym producentem i dystrybutorem produktów chemii budowlanej oraz jednym z trzech największych producentów piany poliuretanowej na świecie.

Grupa w swojej ofercie posiada piany, uszczelniacze, kleje, produkty do hydroizolacji, systemy ociepleń, zamocowania oraz produkty komplementarne.

 
 
W skład Grupy Selena wchodzi ponad 30 spółek w 17 krajach, w tym międzynarodowe laboratoria badawcze oraz 17 zakładów produkcyjnych.

Zakłady produkcyjne Seleny zlokalizowane są w Polsce, Brazylii, Korei Południowej, Chinach, Rumunii, Turcji oraz w Hiszpanii i Kazachstanie.

Międzynarodowe doświadczenia zdobywane na wielu różnych rynkach pozwalają Grupie Selena szybko się rozwijać – jest to firma innowacyjna, kreująca nowe rozwiązania, dostosowane do rosnących potrzeb użytkowników.

Grupa Selena była wielokrotnie nagradzana w najbardziej prestiżowych rankingach.

Spółka została wyróżniona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego w ramach konkursu Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii „Trwały Sukces” oraz otrzymała m.in. tytuł Teraz Polska w kategorii „Inwestycja Zagraniczna”.

Najwyższa jakość produktów Grupy Selena oraz ich nowoczesność cieszą się uznaniem partnerów i klientów w ponad 70 krajach.

Portfolio marek Grupy otwierają takie topowe brandy jak: Tytan, Quilosa, Artelit czy Matizol.


 
 
Od kwietnia 2008 roku akcje spółki holdingowej Grupy – Selena FM S.A. – notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji o Grupie Selena na stronie  www.selena.com


Gala Builder Awards 2018
Foto dzięki uprzejmości buildercorp.pl / Adam Rotter
 

Źródła:

Builder Awards 2018

http://buildercorp.pl/2019/01/25/builder-awards-2018/  

Selena FM S.A.

http://www.selena.com  ASTROMAN Magazine – 2019.01.18

BAU 2019: the "World´s Leading Trade Fair for Architecture, Materials and Systems" - and a magnet for the global trade audience

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2661  


ASTROMAN Magazine – 2019.01.17

BASF co-founds global Alliance to End Plastic Waste

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2660  


ASTROMAN Magazine – 2019.01.16

BASF: Supercomputer QURIOSITY is the most powerful computer in the chemical industry worldwide

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2659  


ASTROMAN Magazine - 2019.01.09

ExxonMobil and World's Leading Research Labs Collaborate with IBM to Accelerate Joint  Research in  Quantum Computing

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2655  


ASTROMAN Magazine - 2018.12.24

LANXESS: Birthday celebrations for a high-tech structural material

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2648  


ASTROMAN Magazine - 2018.12.23

BASF: Master Builders Solutions provides digital planning tool for the construction industry

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2647  


ASTROMAN Magazine - 2018.08.09

LANXESS plans to sell remaining 50 percent stake in joint venture ARLANXEO to Saudi Aramco

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2564  


ASTROMAN Magazine - 2018.08.02

Bridgestone premieres leading-edge products and solutions offering ultimate efficiency, convenience and sustainability at IAA 2018

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2558  


ASTROMAN Magazine - 2018.07.23

Grupa Selena: COOL-R obniża temperaturę największego targu rybnego w Europie

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2550  


ASTROMAN Magazine - 2018.04.20

Poland's Selena Group: all-time high sales posted in 2017

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2489  


ASTROMAN Magazine - 2018.01.13

Wręczono WEKTORY 2017. Krzysztof Domarecki wśród laureatów. Laureatem Super Wektora 2017 został Premier Mateusz Morawiecki

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2422  


ASTROMAN Magazine - 2017.10.12

BASF: High gloss in automotive interiors

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2359  


ASTROMAN Magazine - 2017.10.01

Crop Science Division of Bayer well positioned to fulfill future customer, market and societal needs. Progress being made in planned Monsanto acquisition

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2349  


ASTROMAN Magazine - 2017.09.26

Selena Group becomes a member of the European Cool Roof Council

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2343  


ASTROMAN Magazine - 2017.09.03

DowDuPont Merger Successfully Completed. Global Leaders in Agriculture, Materials Science and Specialty Products

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2327  


ASTROMAN Magazine - 2017.08.06

DuPont and Dow Set Closing Date for Merger of Equals

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2307  ASTROMAN Magazine

Publikacja tekstów pochodzących z wydawnictw prasowych bądź elektronicznych prezentowanych w ASTROMAN Magazine nie ma charakteru komercyjnego, służy wyłącznie celom edukacyjnym, dydaktycznym i naukowym - zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. z dn. 23.02.1994 r. nr 24, poz. 83).Editor-in-Chief of ASTROMAN magazine: Roman Wojtala, Ph.D.


wydrukuj ten artykuł
  strona: 1 z 1
polecamy artykuły
Selena Group - increase of net profit in the very first quarter of 2019
IBM: Major Ocean Carriers CMA CGM and MSC to Join TradeLens Blockchain-Enabled Digital Shipping Platform
deepsense.ai: A comprehensive guide to demand forecasting with machine learning
Wojciech Kostrzewa nowym Prezesem Polskiej Rady Biznesu
Uroczysta Gala Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2019
SpaceX launched 60 Starlink satellites from Space Launch Complex 40 at Cape Canaveral Air Force Station, Florida
ImpactCEE 2019: Danubia NanoTech wins the PowerUp! Grand Final 2019
Panasonic Launches Comprehensive Showroom for Residential Materials such as Kitchens in India
HPE to acquire supercomputing leader Cray. Combined Company Will Drive Next Generation of High Performance Computing
Lilium reveals new air taxi as it celebrates maiden flight
SIEMENS "Local" data processing - Edge Computing simplifies data processing in intelligent factory Amberg
Anno Borkowsky appointed to the LANXESS Board of Management
Application phase for the seventh BASF and Volkswagen "Science Award Electrochemistry" has begun
Selena Group: Tytan mounting foams of the new generation speed up the installation of doors and windows
Prestiżowe tytuły "Inwestor bez granic" przyznane podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego
strona główna  |  oferty pracy  |  executive search  |  ochrona prywatności  |  warunki używania  |  kontakt     RSS feed subskrypcja RSS
Copyright ASTROMAN © 1995-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: TAU CETI.