wydrukuj poleć znajomym zamów materiały
Od ilu lat pracuje Pani/Pan na różnych stanowiskach menedżerskich:

powyżej 20 lat
powyżej 15 lat
powyżej 10 lat
powyżej 5 lat
poniżej 5 lat
jeszcze nie byłam/-em menedżerem
nie chcę być menedżerem


Subskrypcja najnowszych ofert pracy

Nasi partnerzy:

rp.pl
gazeta.pl
onet.pl
interia.pl
wp.pl

Gala Property Design Awards 2018 w Katowicach 2018.02.16

Katowice - 15 lutego 2018 - Najlepsi projektanci, unikalne inwestycje i wyjątkowe pomysły. Znamy zwycięzców trzeciej edycji konkursu Property Design Awards 2018. Statuetki w 10 kategoriach oraz nagrody specjalne trafiły do rąk zwycięzców podczas uroczystej gali, która odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas 4 Design Days 2018. Organizatorem plebiscytu jest Propertydesign.pl.

Gala Property Design Awards 2018 w Katowicach.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 

Katowice – 15 lutego 2018

Najlepsi projektanci, unikalne inwestycje i wyjątkowe pomysły. Znamy zwycięzców trzeciej edycji konkursu Property Design Awards 2018.

Statuetki w 10 kategoriach oraz nagrody specjalne trafiły do rąk zwycięzców podczas uroczystej gali, która odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas 4 Design Days 2018.

Organizatorem plebiscytu jest Propertydesign.pl. 

Wojciech Kuśpik, prezes PTWP, wręczał nagrody laureatom.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„4DD to wielkie wydarzenie świata architektury, designu i rynku nieruchomości. Przez cały dzisiejszy dzień rozmawialiśmy o trendach w architekturze, o kreowaniu atrakcyjnej przestrzeni publicznej, o planowaniu miast, o tym jak budować konkurencyjność poprzez design. Przedstawiliśmy wiele przykładów wspaniałych realizacji. Teraz odbędzie się wydarzenie, które mam nadzieję, będzie dobrym ukoronowaniem dzisiejszego dnia. Z inicjatywy redakcji Property Design wręczone zostaną nagrody Property Design Awards 2018” - tymi słowami rozpoczął galę Wojciech Kuśpik, prezes PTWP.

Wojciech Kuśpik, prezes PTWP, wręczał nagrody laureatom.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„To trzecia edycja, ale zdecydowanie rekordowa. Tylu zgłoszeń nie mieliśmy jeszcze nigdy. To dla nas - organizatorów powód do dumy, ale też dowód na to, że deweloperzy nieruchomości komercyjnych oraz twórcy projektów publicznych uwierzyli w siłę projektu architektonicznego i niepowtarzalnego designu” - powiedziała Małgorzata Burzec-Lewandowska, redaktor naczelna propertydesign.pl.

Galę poprowadził dziennikarz Maciej Orłoś.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Takie przedsięwzięcia chcemy wyróżniać nagrodą Property Design Awards 2018. Nagrody przyznajemy w 10 kategoriach oraz przyznane zostaną dwie nagrody specjalne. Zwycięzcy zostali wyłonieni po podliczeniu głosów Jury i głosów Czytelników portalu Propertydesign.pl” - dodał Robert Posytek, redaktor naczelny propertynews.pl.

Laureaci otrzymali wyjątkowe statuetki, zaprojektowane przez Oskara Ziętę.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Laureaci otrzymali wyjątkowe statuetki - wyjątkowe, bo zaprojektowane przez samego Oskara Ziętę
.

Galę poprowadził dziennikarz Maciej Orłoś.

Oto lista nagrodzonych:

Bryła – biurowiec

Nagrodę w tej kategorii otrzymał biurowiec Bałtyk w Poznaniu.

Statuetkę odebrał Paweł Natkaniec z Natkaniec Olechnicki Architekci i Michał Włodarczyk, członek zarządu, Garvest Real Estate.

Paweł Natkaniec z Natkaniec Olechnicki Architekci i Michał Włodarczyk, członek zarządu, Garvest Real Estate.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Prowadziliśmy tę inwestycję przez ostatnie 5 lat. Ten projekt bardzo mocno zmienił architektoniczny wygląd Poznania. Warto wspomnieć o niesamowitych architektach z MVRDV, którzy stworzyli tę oryginalną bryłę. Projekt powstał dzięki zaufaniu wszystkim udziałowcom, chcemy im wszystkim serdecznie podziękować” - powiedział Michał Włodarczyk, członek zarządu, Garvest Real Estate.

„Warto było podjąć taki wysiłek, zainwestować czas i umiejętności. Dziękujemy wam wszystkim” - dodał Paweł Natkaniec z Natkaniec Olechnicki Architekci.

Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
To była najbardziej oczekiwana inwestycja komercyjna w Poznaniu – w samym sercu miasta powstał biurowiec Bałtyk, pierwsza polska realizacja holenderskiej pracowni MVRDV, pod kierunkiem Nathalie de Vries w kooperacji z polskim biurem NO Natkaniec Olechnicki Architekci.
Bałtyk to przykład harmonijnego łączenia starej i nowej architektury.
Za inwestycję odpowiada Garvest Real Estate.

Wśród nominowanych w tej kategorii znalazły się następujące obiekty:
Bałtyk w Poznaniu, Bobrowiecka 8 w Warszawie, Office Inspiration Centre w Krakowie, Equal Business Park w Krakowie, Business Garden Wrocław.


Bryła-hotel

Nagrodę w tej kategorii otrzymał Radisson Blu Resort w Świnoujściu.

Statuetkę odebrała Renata Sobczyńska, dyrektor ds. komunikacji, Zdrojowa Invest.

Renata Sobczyńska, dyrektor ds. komunikacji, Zdrojowa Invest.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„W imieniu właściciela chciałabym podziękować kapitule konkursu i organizatorowi. Wspólnie z SARP-em zorganizowaliśmy konkurs na projekt, który odmienił krajobraz okolicy i wprowadził świeżość” – powiedziała Renata Sobczyńska.

Radisson Blu Resort w Świnoujściu to pięciogwiazdkowy hotel, umiejscowiony zaledwie kilkadziesiąt metrów od jednej z najpiękniejszych plaż nad Morzem Bałtyckim.
Zachwyca nie tylko architektura hotelu, ale też jego wnętrze.

Projekt został wyłoniony w konkursie architektonicznym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP).
Odpowiadała za niego warszawska pracownia Płaskowicki & Partnerzy Architekci.

Wśród nominowanych w tej kategorii znalazły się następujące obiekty:
Puro Gdańsk, Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort w Sochocinie k. Warszawy, Radisson Blu Resort w Świnoujściu, AC by Marriott Wrocław, Holiday Inn Warsaw City Centre
.


Bryła – Obiekty Publiczne

Nagrodę w tej kategorii otrzymało Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Statuetkę odebrała Magdalena Adamus, architekt z pracowni LOFT.

„Chciałabym Państwa serdecznie zaprosić do Gdańska, żeby zobaczyć ten budynek na żywo! Chciałabym wyróżnić szerokie grono architektów, które brało udział w projekcie - powiedziała Magdalena Adamus, architekt z pracowni LOFT.

Magdalena Adamus, architekt z pracowni LOFT.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Muzeum II Wojny Światowej uroczyście otwarto w marcu 2017 roku.
Jest największym historycznym muzeum w Polsce, jego wystawa główna, zajmuje niemal 5 tys. mkw. Zlokalizowana jest na najniższym poziomie budynku, 14 metrów pod ziemią.
To opowieść o tragicznym doświadczeniu II wojny światowej, o jej genezie i skutkach, o ofiarach i sprawcach, o bohaterach i zwykłych ludziach.

Za architekturę odpowiada Studio Architektoniczne Kwadrat - Jacek Droszcz, Bazyli Domsta, za wystawę stałą (5 000 mkw.) - Tempora, zaś za wnętrza poza ekspozycją pracownia LOFT Magdalena Adamus.

Wśród nominowanych w tej kategorii znalazły się następujące obiekty:
Publiczna Szkoła Podstawowa w Niepołomicach - Jazach, Przedszkole Miejskie nr 20 w Sosnowcu, Akademia High School - prywatne liceum przy ul. Ledóchowskiej w Warszawie, Dom Kultury Kadr w Warszawie, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.Bryła-centrum handlowe

Nagrodę w tej kategorii otrzymało Centrum Handlowe Serenada w Krakowie.

Statuetkę odebrali: Maciej Kiełbicki, prezes zarządu, Mayland Real Estate oraz Stanisława Deńko, dyrektor generalny, Biuro Architektoniczne WIZJA.
(10)

Maciej Kiełbicki, prezes zarządu, Mayland Real Estate.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Chciałbym podziękować wszystkim jury i tym, którzy oddali głos. Jako deweloper mamy wiele zadań, ale czujemy też odpowiedzialność za przestrzeń publiczną, Chcemy oferować jak najlepszą przestrzeń. Dziękuję całemu zespołowi. Chciałem podziękować Staszkowi za wspaniałą elewację” - powiedział Kiełbicki.

„Jest to wielki honor i zaszczyt. Chciałabym podziękować za oddanie głosu. Dobra architektura może powstać wtedy kiedy inwestor przestaje być inwestorem, a zostaje mecenasem” - dodała Deńko.

Krakowska Serenada, szkicu pracowni AMC Chołdzyński i Biura Architektonicznego Wizja, ruszyła w październiku 2017 roku.
Dzięki jej otwarciu powstała największa strefa handlowo-rozrywkowa w Małopolsce.
Inwestorem Serenady jest Mayland Real Estate.

Wśród nominowanych w tej kategorii znalazły się następujące obiekty:
Hala Koszyki w Warszawie, Centrum Handlowe Serenada w Krakowie, Galeria Północna w Warszawie, Posnania w Poznaniu i Wroclavia we Wrocławiu.Design wnętrze – obiekt publiczny

Nagrodę w tej kategorii otrzymała Akademia High School w Warszawie.

Statuetkę odebrali: Przemo Łukasik i Łukasz Zagała - założyciele autorskiej pracowni architektonicznej Medusa Group oraz Pani Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.

Przemo Łukasik i Łukasz Zagała - założyciele autorskiej pracowni architektonicznej Medusa Group oraz Pani Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Bardzo dziękujemy Państwu za to wyróżnienie. Jest dla nas niesamowite szczęście, że mogliśmy stworzyć szkołę - miejsce, w którym ludzie są kształtowani” - powiedział Łukasz Zagała.

„W imieniu firmy Tacit chciałam bardzo podziękować za tę nagrodę. Ten projekt był - w skali mojego doświadczenia - absolutnym ekspresem, od idei do budowy minął rekordowo krótki okres czasu. Tym większą satysfakcje mamy z tej nagrody, gdyż w tych pięknych wnętrzach kształcimy też wnętrza młodych ludzi, a my chcemy w młodych ludziach krzewić piękno” - dodała Karolina Kaim.

Przemo Łukasik i Łukasz Zagała - założyciele autorskiej pracowni architektonicznej Medusa Group oraz Pani Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Na edukacyjnej mapie Warszawy przybyła jedna z najbardziej inspirujących architektonicznie szkół w Polsce.
Projekt prywatnego liceum w warszawskim Wilanowie wykonało biuro projektowe Medusa Group.
Za wnętrza obok Medusy odpowiedzialne jest Studio Rygalik.

Szkoła jest oryginalna pod wieloma względami - tworzy nową kategorię w swojej klasie i stanowi przykład harmonijnego łączenia wymogów otoczenia, uwarunkowań technicznych, architektury i szczególnej misji edukacyjnej.

To kolejna inwestycja kategorii premium stworzona przez Tacit Investment.

Wśród nominowanych w tej kategorii znalazły się następujące obiekty:
Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Biblioteka Publiczna Miasta Stołecznego Warszawy, Kino Muranów w Warszawie - nowa aranżacja wnętrz, Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi oraz Akademia High School - prywatne liceum przy ul. Ledóchowskiej w Warszawie
.


Design wnętrze - biuro

Nagrodę w tej kategorii otrzymał: Mindspace Koszyki w Warszawie.
W nowym sercu Warszawy, czyli w Hali Koszyki, mieści się pierwszy coworking Mindspace w Polsce.
Zajmuje trzy tysiące mkw. na trzech kondygnacjach i jest siedzibą dla ponad 450 osób.

Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Coworking zachwyca designem.
Jest tu nieco hipstersko i industrialnie, ale zarazem… domowo i niebanalnie.
W projekcie postawiono m.in. na dostęp do naturalnego światła, w wielu pomieszczeniach są świetliki w suficie i uchylne okna. 

Dari Schechter, wiceprezes działu kreatywnego i projektowego, Mindspace.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Dziękujemy za przyznane tej prestiżowej za najlepszą aranżację biura. To dla nas ogromne wyróżnienie, wspólnie z całym zespołem włożyliśmy wiele pracy. Współpracowaliśmy z lokalnymi artystami. Oprócz efektu wow, chcieliśmy aby członkowie Mindspace czuli się domowo i komfortowo” - powiedziała Dari Schechter, wiceprezes działu kreatywnego i projektowego, Mindspace.


Wyróżnienie w tej kategorii zdobyło: myhive Polska.

Statuetkę otrzymał Przemysław Wardęga, Senior PR & Marketing Manager Poland, IMMOFINANZ.

Przemysław Wardęga, Senior PR & Marketing Manager Poland, IMMOFINANZ.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Jestem zaszczycony otrzymaniem tej wyjątkowej nagrody. myhive to marka dla sektora biurowego. Jesteśmy prekursorem, bo spróbowaliśmy czegoś zupełnie nowego. Niedawno obchodziliśmy pierwsze urodziny i dziś możemy mówić o sukcesie” - powiedział Przemysław Wardęga, Senior PR & Marketing Manager Poland, IMMOFINANZ.

Przemysław Wardęga, Senior PR & Marketing Manager Poland, IMMOFINANZ.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
myhive” - ten międzynarodowy koncept, dedykowany dla swoich nieruchomości biurowych, wprowadził na polski rynek austriacki inwestor IMMOFINANZ.

Do tej pory w Polsce otwarto sześć biurowców pod tą marką.
Uwagę przykuwa m.in. niezwykły i niespotykany projekt i design lobby, który ma przypominać wnętrza butikowych hoteli.
Są tu zaprojektowane i stworzone od podstaw moduły mebli, których zadaniem jest wspieranie różnych form komunikacji.
Część wypoczynkowa z sofą, fotelami oraz stolikami zachęcają do spotkań.

Wśród nominowanych znaleźli się:
OLX w Q22 w Warszawie, myhive Polska, Dolby Poland w Business Garden Wrocław, Mindspace Koszyki w Warszawie, Nordea Seaport Office w biurowcu Tensor w Gdyni.Design wnętrze – centrum handlowe

W tej kategorii otrzymało nagrodę Centrum Handlowe Galaxy w Szczecinie (rozbudowa).

Odmienione centrum handlowe Galaxy to projekt Open Architekci.

Galeria Galaxy jest zlokalizowana w samym centrum Szczecina i stanowi kluczowy punkt przestrzeni miasta.
Wyróżnia się efektowną, białą kopułą będącą uzupełnieniem eleganckiej, biało-czarnej fasady.

To inwestycja Echo Investment, a właścicielem centrum jest firma EPP.
Statuetkę odebrał Mariusz Machnicki, dyrektor centrum handlowego, EPP.

Mariusz Machnicki, dyrektor centrum handlowego, EPP.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Jestem dumny z tej nagrody. Dziękuję jury i głosującym. Chciałbym również złożyć podziękowania dwóm firmom: Echo Investment i EPP. Tym dwóm zespołom ją dedykuję” - powiedział Mariusz Machnicki, dyrektor centrum handlowego, EPP.

Wśród nominowanych znaleźli się:
Hala Koszyki w Warszawie, Centrum Handlowe Galaxy w Szczecinie
(rozbudowa), Centrum Handlowe Serenada Kraków, Galeria Północna w Warszawie i Wroclavia we Wrocławiu.


Design wnętrze – handlowo-usługowe

Nagrodę w tej kategorii otrzymał Concept Store dr Irena Eris w Galerii Mokotów w Warszawie.

Światło, przestrzeń i wachlarz barw - zaprojektowany przez Roberta Majkuta Concept Store Dr Irena Eris w warszawskiej Galerii Mokotów przyciąga klientów i daje im znacznie więcej niż tylko możliwość zrobienia zakupów.
To kwintesencja najnowszych trendów w projektowaniu i realizacji salonów sprzedaży.
Salon prezentuje klientom całą ofertę marki Dr Irena Eris: zarówno szeroką gamę kosmetyków, jak i pozostałe filary marki - Hotele Spa Dr Irena Eris oraz Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris.

Statuetkę odebrali: Henryk Orfinger, prezes zarządu, Dr Irena Eris SA i designer Robert Majkut.

Henryk Orfinger, prezes zarządu, Dr Irena Eris SA i designer Robert Majkut.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Ta nagroda to jest ukoronowanie naszej działalności. Stawiamy zawsze na jakość i bardzo się cieszę, że projekt znalazł takie uznanie wśród fachowców” – stwierdził Henryk Orfinger.

„To jest naprawdę duże zaufanie dostać zaproszenie od takiej marki. Dziękuję za zaufanie” - dodał Robert Majkut.


Wyróżnienie w kategorii design wnętrze – handlowo-usługowe zostało przyznane głosami czytelników i Jury dla: Reserved w Złotych Tarasach w Warszawie - nowego konceptu flagowego salonu marki.
Sztuczne drzewko, gdzie można naładować telefon; ipady w przymierzalniach, na których wyświetlana jest oferta; witryny jeszcze bardziej transparentne niż zwykle - oto flagowy salon sieci Reserved w Warszawie, otwarty w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy.

W dwukondygnacyjnym sklepie o powierzchni 2,5 tys. mkw. wdrożono rozwiązania zastosowane w salonie marki na Oxford Street w Londynie.

Wnętrze, jako jedno z pierwszych w Polsce, zostało zaprojektowane zgodnie z minimalistyczną koncepcją „open to public”.

Wyróżnienie odebrali Beata i Jarosław Szymański, właściciele Studia 1:1.

Beata i Jarosław Szymański, właściciele Studia 1:1.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Dziękujemy Jury i organizatorowi, że zauważyli nasz projekt. Dziękujemy inwestorowi, który nam zaufał i to już od 20 lat. Dziękujemy całej ekipie Studia 1:1, kiedyś byliśmy tylko we dwójkę, a dziś jest nas blisko 40” - skomentowali.

Wśród nominowanych znaleźli się:
Butik Eter w hotelu Sheraton Sopot, Sklep e-obuwie w Focus Mall Zielona Góra, Reserved w Złotych Tarasach w Warszawie, Volkswagen Home w Warszawie, Concept Store dr Irena Eris w Galerii Mokotów w Warszawie.Design-wnętrze: hotel

W tej kategorii otrzymał nagrodę Hotel Puro Gdańsk.

Na początku było zanurzenie w atmosferę Wyspy Spichrzów: jej bogatą historię, architekturę, kolory. Z tej fascynacji stopniowo wyłonił się koncept na wnętrza Puro Gdańsk - surowe, industrialne, ale przesycone barwami i sensoryczną tkanką miasta.

Architekci Regis De Salles i Simon Flint ze studia DeSalllesFlint stworzyli miejsce charakterystyczne i wysmakowane.

Za projekt bryły odpowiada KD Kozikowski Design.

Inwestycja sieci Puro Hotels jest zlokalizowana na gdańskiej starówce, w samym sercu Wyspy Spichrzów, nad Motławą i jest pierwszą komercyjną inwestycją w północnej części wyspy.
Nie tylko fasada, ale także wnętrza są zakorzenione lokalnie i nawiązują do architektury i stylistyki otoczenia.

Nagrodę odebrał Przemysław Wieczorek, członek zarządu, Puro Hotels.

Przemysław Wieczorek, członek zarządu Puro Hotels.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„W imieniu designerów, architekta i całego zespołu Puro na czele z naszym prezesem, który kreuje naszą politykę i design naszych wnętrz, bardzo dziękuję za te nagrodę. Hotel w Gdańsku to czwarty hotel w ramach sieci Puro, obecnie budujemy kolejne obiekty m.in. w Warszawie i Łodzi. Ślę ukłony Ewie Kuryłowicz i Tomaszowi Koniorowi, którzy projektują dla nas nowe obiekty” - powiedział Przemysław Wieczorek, członek zarządu Puro Hotels.

Wśród nominowanych znaleźli się:
Hotel Puro Gdańsk, INX Design Hotel w Krakowie, Ibis Style Grudziądz, Best Western plus Kraków Old Town, Hotel Number One w Gdańsku
.


Przestrzeń Publiczna

Nagrodę w tej kategorii otrzymał projekt Nabrzeże Starówka w Szczecinie.

Statuetkę odebrał Ireneusz Nowak, prezes spółki miejskiej, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Ireneusz Nowak, prezes spółki miejskiej, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia odbiera nagrodę.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Dziękuję za nagrodę Jury i wszystkim, którzy oddali głos. To dla na wyjątkowe wyróżnienie, ten tytuł dla nas naprawdę wiele znaczy. Szczecin cały czas wraca nad wodę. Zapraszam do Szczecina!” – powiedział Ireneusz Nowak.

Ukończone w ubiegłym roku Nabrzeże Starówka to miejsce spacerów i wypoczynku nad Odrą, chętnie odwiedzane zarówno przez mieszkańców jak i turystów – taki jest właśnie nowy bulwar znajdujący się na Łasztowni.
To tutaj organizowane są różnego rodzaju imprezy oraz wydarzenia, w tym te największe jak finał regat The Tall Ships Races 2017.

Ireneusz Nowak, prezes spółki miejskiej, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia odbiera nagrodę.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Wśród nominowanych w tej kategorii znalazły się następujące obiekty:
Bulwary Wiślane w Warszawie, Ogród Jordanowski w Sosnowcu – Kazimierzu Górniczym, Plac Europejski w Warszawie, Plac Litewski w Lublinie oraz Nabrzeże Starówka w Szczecinie
.


Na koniec gali wręczono nagrody specjalne, które powędrowały dla prof. Ewy Kuryłowicz i Hali Koszyki.

Wręczyli je Marcin Szczelina, krytyk architektury, Snob Architecture, przewodniczący Jury, zdobywca nagrody specjalnego edycji 2017 oraz Małgorzata Burzec-Lewandowska i Robert Posytek, szefowie redakcji nieruchomości Grupy PTWP, członkowie Jury.

Nagroda specjalna Jury i redakcji propertydesign.pl dla prof. Ewy Kuryłowicz została przyznana za całokształt pracy twórczej i wkład w rozwój architektury.

Nagroda specjalna Jury i redakcji propertydesign.pl dla prof. Ewy Kuryłowicz została przyznana za całokształt pracy twórczej i wkład w rozwój architektury.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Ogromnie dziękuję za takie wyróżnienie. Społeczeństwo nie za bardzo orientuje się co my, architekci robimy, od czego jesteśmy oraz na ile kreujemy ich życie. Ta nagroda wyciąga nas architektów na zewnątrz, dzięki niej możemy się zaprezentować i pokazać. Nie chodzi o próżność - pokazuje, że jesteśmy i staramy się zmienić się świat na lepsze. W imieniu architektury – dziękuję” - powiedziała prof. Ewa Kuryłowicz.

Dorota Wysokińska-Kuzdra, Senior Partner Investments, Griffin Real Estate, dziękuje za nagrodę specjalną za Halę Koszyki.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Serdecznie dziękuję za wspaniałą nagrodę i wyróżnienie - to dla mnie osobiście szczególnie ważne. To właśnie z ramienia Griffin byłam odpowiedzialna za nabycie do ich portfela ten obiekt” - powiedziała Dorota Wysokińska-Kuzdra, Senior Partner Investments, Griffin Real Estate, dziękując za nagrodę specjalną za Halę Koszyki.

Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Plebiscyt wyłonił najlepsze projekty oraz przestrzenie komercyjne i publiczne w Polsce, oddane do użytku do końca 2017 roku.

Uroczysta Gala wręczenia nagród Property Design Awards 2018 odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i towarzyszyła III edycji 4 Design Days.Jury Property Design Awards 2018:

• Marcin Szczelina - Architecture Snob - Przewodniczący Jury

• Giovanna Carnevali, włoska architekt i niezależna konsultantka, Strelka KB

• Ivan Blasi, Koordynator Nagrody imienia Miesa van der Rohe

• Robert Konieczny, architekt, KWK PROMES

• Agnieszka Kaczmarska, architekt i prezes SARP Katowice

• Małgorzata Burzec-Lewandowska, redaktor naczelna Propertydesign.pl, Dyrektor wydawniczy - Nieruchomości, Architektura, Wnętrza, Grupa PTWP SA/Publikator

• Robert Posytek, redaktor naczelny Propertynews.pl, Dyrektor wydawniczy - Nieruchomości, Architektura, Wnętrza, Grupa PTWP SA/Publikator

Autor: PropertyDesign.pl 


Laureaci konkursu Property Design Awards 2018
Prof. Ewa Kuryłowicz, Hala Koszyki w Warszawie, Bałtyk w Poznaniu, Radisson Blu Resort w Świnoujściu, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Centrum Handlowe Serenada w Krakowie, Equal Business Park w Krakowie, Akademia High School w Warszawie, Mindspace Koszyki w Warszawie, myhive Polska, Centrum Handlowe Galaxy w Szczecinie, Concept Store dr Irena Eris w Galerii Mokotów, salon sieci Reserved w Warszawie, Hotel Puro Gdańsk oraz Nabrzeże Starówka w Szczecinie – oto laureaci Property Design Awards 2018.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 

Źródło: PropertyDesign.pl

http://www.propertydesign.pl/  


Redakcja ASTROMAN Magazine Gratuluje wszystkim Laureatom.

Internautów zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi pod adresem

http://www.propertydesign.pl/  

oraz artykułami pod adresem

http://www.propertydesign.pl/architektura/104/  

http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/property-forum-katowice-wiekszy-moze-wiecej,61669.html  ASTROMAN Magazine - 2018.01.26

Tytuły "Ten, który zmienia polski przemysł" nadane przez Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2430  


ASTROMAN Magazine - 2018.01.13

Wręczono WEKTORY 2017. Krzysztof Domarecki wśród laureatów. Laureatem Super Wektora 2017 został Premier Mateusz Morawiecki

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2422  


ASTROMAN Magazine - 2018.01.13

CES 2018: Catalyst of Innovation. 5G, smart cities, AI, IoT, AR and VR, shine at annual innovation event

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2417  


ASTROMAN Magazine - 2018.01.05

United Nations enlists deepsense.ai to build out its deep learning expertise

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2406  


ASTROMAN Magazine - 2017.12.27

Satya Nadella, CEO at Microsoft: The people and projects that inspired me in 2017

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2402  


ASTROMAN Magazine - 2017.12.22

Grupa Enea's new 1075 MW power plant transferred to operation in Elektrownia Kozienice, Poland

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2401  


ASTROMAN Magazine - 2017.12.09

Honorary doctorate of ESCP Europe, the oldest business school in Europe, to Professor Andrzej Koźmiński

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2398  


ASTROMAN Magazine - 2017.12.01

Discovery Communications Aligns Business Operations Across EMEA And Names New Leadership Team. Kasia Kieli Elevated to President & Managing Director of Europe, Middle East and Africa

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2390  


ASTROMAN Magazine - 2017.10.25

deepsense.ai popularize machine learning at European universities as part of the Intel Nervana AI Academy

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2367  


ASTROMAN Magazine - 2017.09.26

Selena Group becomes a member of the European Cool Roof Council

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2343  


ASTROMAN Magazine - 2017.08.01

Krakow-based Ailleron: Virtual customer service at Emirates National Bank of Dubai

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2304  ASTROMAN Magazine

Publikacja tekstów pochodzących z wydawnictw prasowych bądź elektronicznych prezentowanych w ASTROMAN Magazine nie ma charakteru komercyjnego, służy wyłącznie celom edukacyjnym, dydaktycznym i naukowym - zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. z dn. 23.02.1994 r. nr 24, poz. 83).Editor-in-Chief of ASTROMAN magazine: Roman Wojtala, Ph.D.


wydrukuj ten artykuł
  strona: 1 z 1
polecamy artykuły
Selena Group - increase of net profit in the very first quarter of 2019
IBM: Major Ocean Carriers CMA CGM and MSC to Join TradeLens Blockchain-Enabled Digital Shipping Platform
deepsense.ai: A comprehensive guide to demand forecasting with machine learning
Wojciech Kostrzewa nowym Prezesem Polskiej Rady Biznesu
Uroczysta Gala Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2019
SpaceX launched 60 Starlink satellites from Space Launch Complex 40 at Cape Canaveral Air Force Station, Florida
ImpactCEE 2019: Danubia NanoTech wins the PowerUp! Grand Final 2019
Panasonic Launches Comprehensive Showroom for Residential Materials such as Kitchens in India
HPE to acquire supercomputing leader Cray. Combined Company Will Drive Next Generation of High Performance Computing
Lilium reveals new air taxi as it celebrates maiden flight
SIEMENS "Local" data processing - Edge Computing simplifies data processing in intelligent factory Amberg
Anno Borkowsky appointed to the LANXESS Board of Management
Application phase for the seventh BASF and Volkswagen "Science Award Electrochemistry" has begun
Selena Group: Tytan mounting foams of the new generation speed up the installation of doors and windows
Prestiżowe tytuły "Inwestor bez granic" przyznane podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego
strona główna  |  oferty pracy  |  executive search  |  ochrona prywatności  |  warunki używania  |  kontakt     RSS feed subskrypcja RSS
Copyright ASTROMAN © 1995-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: TAU CETI.