wydrukuj poleć znajomym zamów materiały
Od ilu lat pracuje Pani/Pan na różnych stanowiskach menedżerskich:

powyżej 20 lat
powyżej 15 lat
powyżej 10 lat
powyżej 5 lat
poniżej 5 lat
jeszcze nie byłam/-em menedżerem
nie chcę być menedżerem


Subskrypcja najnowszych ofert pracy

Nasi partnerzy:

rp.pl
gazeta.pl
onet.pl
interia.pl
wp.pl


Oferta nr: AS-3883
 poprzednia strona
Kategorie:  zarządzanie strategiczne
 systemy teleinformatyczne
 ochrona zdrowia
 przemysł i energetyka
 logistyka i transport
 różne

DYREKTOR NACZELNY - DWA NOWOCZESNE ZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ KLASY PREMIUM
Firma:    Jeden z największych producentów wysokojakościowych wyrobów spożywczych w Europie. Od wielu lat korporacja jest jednym z liderów produkcji szerokiej gamy produktów spożywczych, w tym napojów bezalkoholowych i deserów. Konsumenci cenią nie tylko doskonały smak produktów korporacji, ale również fakt, że produkowane są z najlepszych surowców, bez konserwantów i sztucznych barwników. Korporacja z wielkim powodzeniem działa na rynku globalnym. Powszechnie znane marki, zbudowane przez firmę od podstaw, mają swoich fanów w 58 krajach świata na 6 kontynentach. Reklama produktów korporacji ma zapewniony czas antenowy najpopularniejszych telewizji w czasie największej oglądalności. Obecnie Zarząd korporacji podjął decyzję o utworzeniu nowego stanowiska Dyrektor Naczelny dwóch nowoczesnych zakładów produkcji spożywczej klasy Premium, wytwarzających napoje bezalkoholowe i desery, zlokalizowanych w Polsce w okolicach Krakowa. Produkowane w Polsce desery i napoje bezalkoholowe, przeznaczone są dla środowiska ludzi młodych, ambitnych, inteligentnych i wykształconych, lubiących ciekawą pracę, inteligentną rozrywkę i relaks w duchu 21 wieku w 58 krajach świata.
Wymagania:    Osoba zatrudniona na stanowisku Dyrektora Naczelnego dwóch nowoczesnych zakładów produkcji spożywczej klasy Premium, wytwarzających napoje bezalkoholowe i desery, zlokalizowanych w Polsce w okolicach Krakowa, będzie raportowała bezpośrednio do Prezesa Zarządu w europejskiej centrali korporacji. Podstawowym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie kierowanie i nadzór nad wszystkimi procesami w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych, wyposażonych w najnowocześniejsze linie technologiczne, w tym technologia KHS i zinformatyzowany system zarządzania QAD, pracujących w systemie czterobrygadowym, realizujących zapotrzebowanie klientów firmy w pełny zestaw produktowy napojów bezalkoholowych i deserów, oferowanych przez korporację w Polsce i za granicą w 58 krajach świata na 6 kontynentach. W tym: zarządzanie kilkoma zróżnicowanymi produktowo działami produkcyjnymi, zarządzanie personelem, odpowiedzialność za jakość i terminowość produkcji w odniesieniu do wszystkich grup produktowych, prawidłowe funkcjonowanie maszyn, urządzeń i linii technologicznych oraz infrastruktury zakładowej, odpowiedzialność za logistykę, utrzymanie ruchu, teleinformatykę, przestrzeganie wysokich norm i standardów międzynarodowych, w tym procedur i instrukcji ze szczególnym uwzględnieniem HACCP, przepisów BHP oraz wysoką efektywność ekonomiczną prowadzonych działań i dbałość o stałe doskonalenie zawodowe pracowników obu zakładów produkcyjnych.
Uwarunkowania:    Co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu dużym, nowoczesnym zakładem produkcyjnym w branży FMCG, najchętniej w branży spożywczej lub farmaceutycznej, przy przestrzeganiu procedur i instrukcji dotyczących HACCP jest warunkiem koniecznym. Doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym w branży napojów bezalkoholowych o wydajności powyżej 1,5 miliona puszek i 0,5 miliona butelek dziennie będzie dodatkowym atutem. Wyższe studia w zakresie: projektowania i zarządzania procesami produkcyjnymi w przemyśle, organizacji procesów wytwórczych, budowy maszyn i urządzeń technicznych, technologii żywności, automatyki przemysłowej lub mechatroniki. Studia podyplomowe w zakresie ekonomiki i organizacji produkcji przemysłowej lub dyplom Executive MBA. Doświadczenie w organizacji i nadzorowaniu procesów inwestycyjnych w przemyśle. Dobra znajomość nowoczesnych procesów optymalizacyjnych w produkcji przemysłowej oraz procesów zapewniających najwyższą jakość wyrobów. Dobra znajomość międzynarodowych norm ISO 9001: 2000, ISO 14001 oraz norm międzynarodowych dla produkcji spożywczej. Kursy i szkolenia specjalistyczne w zakresie: Project Management, Total Quality Management, Kaizen, Six-Sigma, Kanban, Just in Time oraz zasady Toyoty, będą dodatkowym atutem. Dobra znajomość systemów informatycznych klasy MRPII/ERP. Dobra praktyczna znajomość języka angielskiego. Język polski jako język ojczysty. Umiejętność zarządzania dużymi zespołami ludzkimi, motywowania i rozwiązywania potencjalnych konfliktów międzyludzkich. Doświadczenie w zarządzaniu zakładami produkcyjnymi pracującymi w systemie czterobrygadowym. Wysoka kultura osobista. Ambicja i profesjonalizm. Poszukujemy znakomitego menedżera, cieszącego się autorytetem zawodowym w zarządzaniu nowoczesnym zakładem produkcyjnym w branży spożywczej, farmaceutycznej lub motoryzacyjnej. Osoby, dla której taka praca będzie autentycznym wyzwaniem zawodowym na wiele kolejnych lat. Znakomite referencje z całego dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej w Polsce i za granicą są warunkiem koniecznym. Praca w okolicach Krakowa.


Oferta nr:  AS-3883       kraj:  Polska     Wymagane wykształcenie:  MSc. Eng.
Miejsce pracy:  Okolice Krakowa     Stanowisko menedżerskie:  tak

wydrukuj tę ofertę
 poprzednia strona
strona główna  |  oferty pracy  |  executive search  |  ochrona prywatności  |  warunki używania  |  kontakt     RSS feed subskrypcja RSS
Copyright ASTROMAN © 1995-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: TAU CETI.