wydrukuj poleć znajomym zamów materiały
Od ilu lat pracuje Pani/Pan na różnych stanowiskach menedżerskich:

powyżej 20 lat
powyżej 15 lat
powyżej 10 lat
powyżej 5 lat
poniżej 5 lat
jeszcze nie byłam/-em menedżerem
nie chcę być menedżerem


Subskrypcja najnowszych ofert pracy

Nasi partnerzy:

rp.pl
gazeta.pl
onet.pl
interia.pl
wp.pl


Oferta nr: AS-3750
 poprzednia   lista ofert   następna 
Kategorie:  zarządzanie strategiczne
 architektura i budownictwo
 marketing i media
 handel
 różne

MARKETING DIRECTOR - CENTRAL & EASTERN EUROPE
Firma:    Duży, zachodni koncern w branży nowoczesnych materiałów chemicznych i budowlanych do wykończenia wnętrz. Od ponad 50 lat koncern specjalizuje się w opracowywaniu, wdrażaniu, produkcji, sprzedaży i stałym rozwoju własnych, opatentowanych, unikalnych technologii dla wytwarzania, produkcji seryjnej, sprzedaży i dystrybucji najwyższej jakości materiałów wykończeniowych dla wnętrz biurowych i mieszkalnych, w tym najwyższej jakości biurowców, apartamentowców, aquaparków, rezydencji i willi z nowoczesną technologią realizacji wnętrz. Zdecydowany lider w tym zakresie w Europie. Koncern posiada ponad 30 dużych zakładów produkcyjnych, w tym nowoczesne zakłady na terenie Polski. Produkcja z zakładów w Polsce od wielu lat zaopatruje rynek polski oraz eksportowana jest do kilkunastu krajów świata.
Wymagania:    Podstawowym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie prowadzenie całości spraw marketingu strategicznego, marketingu produktowego, trade marketingu, promocji i reklamy oraz public relations dla wszystkich podmiotów gospodarczych i wyrobów koncernu we wszystkich kanałach dystrybucyjnych, łącznie z działalnością eksportową - na terenie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie ściśle współpracowała z charyzmatycznym Prezesem Zarządu - Dyrektorem Generalnym Spółki na obszar Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Kierując działem marketingu, osoba ta będzie współtworzyła strategię rozwoju biznesu w tym regionie Europy oraz aktywnie wspierała realizację strategii sprzedaży dla poszczególnych linii produktowych na terenie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Wymagana jest wiedza i co najmniej kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w renomowanej firmie zachodniej lub japońskiej prowadzącej działalność inwestycyjną, produkcyjną, handlową i eksportową na terenie Europy Centralnej lub Europy Środkowo-Wschodniej.
Uwarunkowania:    Wyższe studia w zakresie zarządzania i marketingu plus studia podyplomowe w zakresie promocji, reklamy i public relations. Mile widziane studia MBA lub Executive MBA w zakresie marketingu. Biegła znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym. Język polski jako język ojczysty. Dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem. Mile widziana znajomość branży budowlanej, szczególnie rynku nowoczesnych materiałów i wyrobów budowlanych dla wykończenia wnętrz biurowych i mieszkalnych, w tym rezydencji i willi z nowoczesną technologią realizacji wnętrz. Doświadczenie w profesjonalnym opracowywaniu nowoczesnych katalogów handlowych, ofert multimedialnych i nowoczesnych serwisów internetowych jest warunkiem koniecznym. Kilkuletnia praktyka zawodowa w opracowywaniu i realizacji media planów dla firmy produkcyjno-handlowej. Doświadczenie we współpracy z telewizją, radiem, portalami internetowymi, agencjami reklamowymi, agencjami marketingowymi i domami mediowymi oraz prasą lokalną. Wysokie zdolności kreacyjne, menedżerskie, negocjacyjne, komunikacyjne i analityczne. Wymierne osiągnięcia zawodowe na podobnym stanowisku w renomowanej firmie zachodniej lub japońskiej prowadzącej działalność inwestycyjną, produkcyjną, handlową i eksportową na terenie Europy Centralnej lub Europy Środkowo-Wschodniej są warunkiem koniecznym. Znakomite referencje z całego przebiegu pracy zawodowej w kraju i za granicą. Poszukujemy ambitnego profesjonalisty, osoby odważnej, kreatywnej, o szerokich horyzontach myślowych - osoby, dla której taka praca będzie autentyczną pasją życiową. Praca w Warszawie.


Oferta nr:  AS-3750       kraj:  Polska     Wymagane wykształcenie:  Masters
Miejsce pracy:  Warszawa     Stanowisko menedżerskie:  tak

wydrukuj tę ofertę
 poprzednia   lista ofert   następna 
strona główna  |  oferty pracy  |  executive search  |  ochrona prywatności  |  warunki używania  |  kontakt     RSS feed subskrypcja RSS
Copyright ASTROMAN © 1995-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: TAU CETI.