wydrukuj poleć znajomym zamów materiały
Od ilu lat pracuje Pani/Pan na różnych stanowiskach menedżerskich:

powyżej 20 lat
powyżej 15 lat
powyżej 10 lat
powyżej 5 lat
poniżej 5 lat
jeszcze nie byłam/-em menedżerem
nie chcę być menedżerem


Subskrypcja najnowszych ofert pracy

Nasi partnerzy:

rp.pl
gazeta.pl
onet.pl
interia.pl
wp.pl


Oferta nr: AS-3749
 poprzednia   lista ofert   następna 
Kategorie:  zarządzanie strategiczne
 systemy teleinformatyczne
 ochrona zdrowia
 handel
 usługi
 różne

SALES DIRECTOR CENTRAL & EASTERN EUROPE - MEDICAL EQUIPMENT
Firma:    Duży koncern japoński, posiadający zakłady produkcyjne na trzech kontynentach. Od ponad 40 lat koncern prowadzi działalność gospodarczą na terenie całego świata. Niekwestionowany lider w dziedzinie projektowania, produkcji i dystrybucji nowoczesnego, wysoce specjalistycznego sprzętu medycznego, w tym elektronicznych urządzeń diagnostycznych, a także w pełni zautomatyzowanych urządzeń pomiarowych, w oparciu o unikalne, innowacyjne rozwiązania technologiczne. Spółki-córki koncernu zajmujące się sprzedażą, serwisem i kompleksową obsługą klientów znajdują się od wielu lat na wszystkich kontynentach i prowadzą działalność biznesową w ponad 100 krajach świata. Obecne koncern przystąpił do zdecydowanego umocnienia struktur sprzedaży i dystrybucji na obszarze Unii Europejskiej, w tym na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Słowenii, Chorwacji, Ukrainy i krajów bałtyckich.
Wymagania:    Osoba zatrudniona na tym nowotworzonym stanowisku będzie raportowała bezpośrednio do Wiceprezesa Zarządu koncernu ds. Europy. Podstawowym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie całkowita odpowiedzialność za rozwój działalności handlowej koncernu medycznego na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Słowenii, Chorwacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy i Estonii.
Uwarunkowania:    Znakomita znajomość branży sprzętu medycznego w Polsce, w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i krajach bałtyckich jest warunkiem koniecznym. Wyższe studia medyczne lub wyższe studia techniczne w zakresie sprzętu i aparatury medycznej. Studia podyplomowe i szkolenia w zakresie sprzedaży nowoczesnych urządzeń medycznych. Mile widziany dyplom MBA lub Executive MBA w zakresie sprzętu i diagnostyki medycznej. Znakomita znajomość lokalnego rynku firm z branży medycznej, placówek medycznych, specjalistycznych klinik, szpitali i centrów medycznych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej i krajów bałtyckich. Co najmniej 6-letnie doświadczenie menedżerskie w tworzeniu, stałym rozwoju i zarządzaniu międzynarodowymi strukturami sprzedaży specjalistycznego sprzętu medycznego. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest warunkiem koniecznym. Język polski jako język ojczysty. Znajomość języka japońskiego będzie dodatkowym atutem. Koncern zapewnia szkolenia produktowe i szkolenia specjalistyczne. Dobra znajomość pakietu MS Office i Internetu. Dobra znajomość nowoczesnych systemów planowania, budżetowania i raportowania biznesowego w międzynarodowych strukturach korporacyjnych. Doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu stałych relacji z klientami w Polsce, w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i krajach bałtyckich. Doświadczenie w budowaniu i stałym umacnianiu marki firmy. Poszukujemy osoby optymistycznie nastawionej do życia, analitycznej, rzeczowej, ambitnej i twórczej, o szerokich horyzontach myślowych, z silną pasją działania. Osoby, dla której taka praca będzie autentycznym wyzwaniem zawodowym. Chęć stałego rozwoju zawodowego. Odporność na stres. Wysoka kultura osobista. Znakomite referencje z całego przebiegu pracy zawodowej w kraju i za granicą. Praca w Polsce z częstymi wyjazdami służbowymi.


Oferta nr:  AS-3749       kraj:  Polska     Wymagane wykształcenie:  Masters
Miejsce pracy:  Europa Centralna i Wschodnia.     Stanowisko menedżerskie:  tak

wydrukuj tę ofertę
 poprzednia   lista ofert   następna 
strona główna  |  oferty pracy  |  executive search  |  ochrona prywatności  |  warunki używania  |  kontakt     RSS feed subskrypcja RSS
Copyright ASTROMAN © 1995-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: TAU CETI.