wydrukuj poleć znajomym zamów materiały
Czy jest Pani/Pan zadowolona/y z obecnego stanowiska służbowego?
bardzo zadowolony
17%
wkrótce dostanę awans
15%
raczej zadowolony
15%
mam drobne zastrzeżenia, ale nie narzekam
15%
trzymam się kurczowo
15%
chętnie zmienię pracę
23%

Subskrypcja najnowszych ofert pracy





Nasi partnerzy:

rp.pl
gazeta.pl
onet.pl
interia.pl
wp.pl


Oferta nr: AS-3674
 poprzednia strona
Kategorie:  zarządzanie strategiczne
 systemy teleinformatyczne
 marketing i media
 handel
 usługi
 logistyka i transport
 różne

BUSINESS DEVELOPMENT & STRATEGIC ACCOUNT MANAGER POLAND AND EASTERN EUROPE - SATELLITE TELECOMMUNICATION.
Firma:    Duży, zachodni koncern telekomunikacji satelitarnej zdecydowanie rozszerzający dotychczasową działalność gospodarczą w Polsce i na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Koncern jest jednym z największych światowych operatorów telekomunikacji satelitarnej i właścicielem 24 satelitów telekomunikacyjnych, mających pokrycie globalne - od obu Ameryk poprzez Atlantyk, Europę, Afrykę i Azję aż po Pacyfik. Satelity koncernu są powszechnie wykorzystywane do nadawania programów telewizyjnych i radiowych, do przesyłu informacji multimedialnych w rozległych sieciach interkontynentalnych dużych korporacji międzynarodowych, do lokalizacji i nawigacji w sieciach mobilnych, podłączenia dla Internetu szkieletowego, w dostępie do szerokopasmowych aplikacji morskich i lotniczych. Koncern rozwinął ponadto urozmaiconą ofertę usług szerokopasmowych dla lokalnych społeczności, małych i średnich przedsiębiorstw oraz segmentu SOHO. Dla setek milionów odbiorców, satelity koncernu to synonim nieograniczonych możliwości wymiany danych i wyjątkowo szybki dostęp do informacji z całego świata. Renomowane firmy z ponad 180 krajów posługują się flotą satelitarną koncernu, ponieważ rozwiązania bazujące na technologii satelitarnej decydują o elastyczności i wynikach przedsiębiorstw. Koncern jest zdecydowanym liderem w wykorzystaniu satelitów telekomunikacyjnych dla wirtualnych sieci prywatnych (VPN) oraz dystrybucji aplikacji internetowych i multimedialnych.
Wymagania:    Podstawowym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie samodzielne tworzenie i realizacja strategii rozwoju sprzedaży pełnego zakresu usług oferowanych przez koncern na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie raportowała bezpośrednio do doświadczonego Prezesa Zarządu Spółki-córki koncernu w Polsce oraz do światowej centrali koncernu. Rozpatrywani będą wyłącznie kandydaci z ewidentnym dorobkiem zawodowym w pionie sprzedaży nowoczesnych usług telekomunikacji satelitarnej i multimediów, posiadający co najmniej kilkuletnie doświadczenie w technice i technologii telekomunikacji satelitarnej.
Uwarunkowania:    Wyższe studia techniczne w zakresie telekomunikacji satelitarnej, radiotelekomunikacji, teletransmisji satelitarnej, sieci telekomunikacji mobilnej lub multimedialnych systemów informacyjnych są warunkiem koniecznym. Mile widziany dyplom Master of Business Telecommunication, dyplom MBA w zakresie marketingu lub dyplom Executive MBA. Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Język polski jako język ojczysty. Znakomita znajomość międzynarodowego biznesu w zakresie nowoczesnych technologii satelitarnych i telekomunikacji mobilnej dla biznesu. Bardzo dobra znajomość technologii systemów mobilnej transmisji danych i nowoczesnych systemów multimedialnych. Co najmniej 6-letnie doświadczenie zawodowe w działalności usługowej renomowanej firmy telekomunikacyjnej. Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Business Development Manager lub Strategic Account Manager w renomowanej firmie telekomunikacyjnej w zakresie telekomunikacji mobilnej dla biznesu lub w zakresie sprzedaży usług szerokopasmowego dostępu do Internetu w firmie oferującej wykorzystanie satelitów telekomunikacyjnych w Polsce i tej części Europy. Doświadczenie w bezpośrednim nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji biznesowych na terenie Polski. Umiejętność przygotowywania ofert handlowych na usługi telekomunikacji mobilnej dla zróżnicowanych klientów korporacyjnych, takich, jak: sieci korporacyjne VPN, międzynarodowy intranet/ekstranet korporacyjny na terenie Polski. Doświadczenie w negocjowaniu kontraktów handlowych na realizację usług dostępu i transmisji danych, obrazu, głosu i multimediów dla różnorodnych klientów na terenie Polski i tej części Europy. Doświadczenie w nadzorze nad realizacją podpisanych kontraktów z partnerami biznesowymi, w tym nadzór nad egzekwowaniem zobowiązań finansowych wynikających z realizacji zawartych kontraktów handlowych. Doświadczenie w oferowaniu i realizacji usług szerokopasmowego dostępu do Internetu z wykorzystaniem satelitów do dystrybucji aplikacji internetowych i multimedialnych na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej. Dobra znajomość regulacji i przepisów polskiego prawa telekomunikacyjnego oraz polskiego prawa gospodarczego w odniesieniu do spółek prawa handlowego. Dobra znajomość nowoczesnych zintegrowanych systemów informatycznych klasy ERP wykorzystywanych w procesach zarządczych międzynarodowych korporacji. Doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu stałych relacji z klientami, współpracownikami i partnerami firmy, w tworzeniu i wdrażaniu programów lojalnościowych. Doświadczenie w umacnianiu międzynarodowej marki firmy. Udokumentowany, ewidentny dorobek zawodowy w zakresie tworzenia i realizacji strategii sprzedaży nowoczesnych usług telekomunikacji satelitarnej. Znakomite referencje z całego dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej w kraju i za granicą. Ambicja i profesjonalizm. Praca w Warszawie.


Oferta nr:  AS-3674       kraj:  Polska     Wymagane wykształcenie:  MSc. Eng.
Miejsce pracy:  Warszawa.     Stanowisko menedżerskie:  tak

wydrukuj tę ofertę
 poprzednia strona
strona główna  |  oferty pracy  |  executive search  |  ochrona prywatności  |  warunki używania  |  kontakt     RSS feed subskrypcja RSS
Copyright ASTROMAN © 1995-2009. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: TAU CETI.