wydrukuj poleć znajomym zamów materiały
Od ilu lat pracuje Pani/Pan na różnych stanowiskach menedżerskich:

powyżej 20 lat
powyżej 15 lat
powyżej 10 lat
powyżej 5 lat
poniżej 5 lat
jeszcze nie byłam/-em menedżerem
nie chcę być menedżerem


Subskrypcja najnowszych ofert pracy

Nasi partnerzy:

rp.pl
gazeta.pl
onet.pl
interia.pl
wp.pl


Oferta nr: AS-3657
 poprzednia   lista ofert   następna 
Kategorie:  zarządzanie strategiczne
 przemysł i energetyka
 różne

DYREKTOR NACZELNY ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO - PRZEMYSŁ MOTORYZACYJNY.
Firma:    Duży, zachodni koncern przemysłowy nowoczesnych technologii i unikalnych wyrobów z tworzyw sztucznych i materiałów bitumicznych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz dla artykułów gospodarstwa domowego, posiadający kilkadziesiąt zakładów produkcyjnych na terenie Europy, USA, Meksyku i Brazylii. Dopiero dwa lata temu zarząd koncernu, stawiający niezwykle wysokie wymogi jakościowe, zdecydował się na utworzenie pierwszego zakładu produkcyjnego na terenie Europy Środkowo-Wschodniej i wybrał w tym celu Polskę. Już po pierwszym roku produkcji w Polsce, zarząd koncernu podjął decyzję o utworzeniu kolejnego zakładu produkcyjnego, zlokalizowanego w pobliżu obecnego zakładu na terenie Dolnego Śląska.
Wymagania:    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie podlegała bezpośrednio pod Dyrektora Generalnego w Polsce, który zbudował, zorganizował od podstaw, wyposażył, uruchomił produkcję na światowym poziomie i obecnie zarządza pierwszym zakładem produkcyjnym koncernu w Polsce. Dyrektor Generalny zajmie się teraz utworzeniem drugiego zakładu produkcyjnego w Polsce i będzie nadzorował pracę nowego Dyrektora Naczelnego działającego już w Polsce zakładu produkcyjnego. Do podstawowych zadań tej osoby będzie należała terminowa realizacja założonych planów produkcyjnych zgodnie z budżetem, zapewnienie wymaganej jakości wytwarzanych produktów, optymalizacja procesu produkcyjnego, kierowanie działem techniki i technologii, planowanie, opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych, ciągła optymalizacja i usprawnianie procesu produkcyjnego, organizacja pracy podległych pracowników w celu zapewnienia ciągłości produkcji, dbanie o rozwój podległych pracowników, optymalizacja wykorzystania maszyn i urządzeń, analiza i przekazywanie raportów w zakresie realizacji zadań produkcyjnych, stałe doskonalenie organizacji procesu produkcji, zapewnienie kosztów wykonania produkcji zgodnie z budżetem oraz ciągłe dążenie do zwiększania wydajności produkcji i udoskonalania technologii stosowanych procesów wytwórczych.
Uwarunkowania:    Wyższe studia techniczne w zakresie organizacji procesów wytwórczych, budowy maszyn i urządzeń technicznych, technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyki przemysłowej. Studia podyplomowe w zakresie ekonomiki i organizacji produkcji przemysłowej. Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Naczelnego, Dyrektora Produkcji lub Dyrektora Technicznego w przemyśle motoryzacyjnym - z nadzorem nad działami: techniki i technologii, produkcji, utrzymania ruchu, logistyki i kontroli jakości wyrobów. Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest warunkiem koniecznym. Język polski jako język ojczysty. Mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie w zarządzaniu zespołami co najmniej 30-50 pracowników. Znakomita znajomość norm ISO 9001-2000, ISO-TS 16949, ISO 14001. Bardzo dobra znajomość zintegrowanych systemów informatycznych zarządzania produkcją, MS Office Professional, MS Project oraz AutoCAD. Bardzo dobra znajomość problematyki Six Sigma, Kaizen, Kanban i Just in Time. Doświadczenie w planowaniu jakościowym, w tym zaawansowane planowanie jakościowe dla produkcji na poziomie < 100 ppm. Dobra znajomość Design of Experiments, w tym znajomość optymalizacji procesów z wykorzystaniem DOE. Poszukujemy znakomitego menedżera, inżyniera-praktyka wysokojakościowej produkcji przemysłowej, cieszącego się autorytetem zawodowym w branży motoryzacyjnej lub wyrobów AGD. Osoby, dla której taka praca będzie autentycznym wyzwaniem zawodowym na wiele kolejnych lat. Znakomite referencje z całego dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej w Polsce i za granicą są warunkiem koniecznym. Ambicja i profesjonalizm. Praca w znanej miejscowości na Dolnym Śląsku.


Oferta nr:  AS-3657       kraj:  Polska     Wymagane wykształcenie:  MSc. Eng.
Miejsce pracy:  Dolny Śląsk.     Stanowisko menedżerskie:  tak

wydrukuj tę ofertę
 poprzednia   lista ofert   następna 
strona główna  |  oferty pracy  |  executive search  |  ochrona prywatności  |  warunki używania  |  kontakt     RSS feed subskrypcja RSS
Copyright ASTROMAN © 1995-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: TAU CETI.