wydrukuj poleć znajomym zamów materiały
Od ilu lat pracuje Pani/Pan na różnych stanowiskach menedżerskich:

powyżej 20 lat
powyżej 15 lat
powyżej 10 lat
powyżej 5 lat
poniżej 5 lat
jeszcze nie byłam/-em menedżerem
nie chcę być menedżerem


Subskrypcja najnowszych ofert pracy

Nasi partnerzy:

rp.pl
gazeta.pl
onet.pl
interia.pl
wp.pl

Przyznano Nagrody CES Innovations 2010 2010.01.01

Nagrody Innovations Design and Engineering Awards to prestiżowe wyróżnienia przyznawane najbardziej innowacyjnym urządzeniom w dziedzinie elektroniki użytkowej. Stanowią wyraz uznania dla najciekawszych, najbardziej efektownych i nowatorskich osiągnięć w dziedzinie projektowania i realizacji urządzeń elektroniki użytkowej. Zgłoszone produkty są oceniane i nagradzane przez grono niezależnych projektantów przemysłowych, inżynierów i przedstawicieli mediów.

2009 International CES
Foto: CES
 
Nagrody Innovations Design and Engineering Awards 2010 to prestiżowe wyróżnienia przyznawane najbardziej innowacyjnym urządzeniom w dziedzinie elektroniki użytkowej wprowadzonym do sprzedaży w 2009 roku.


Consumer Electronics Association (CEA)


Consumer Electronics Association (CEA) - Stowarzyszenie Elektroniki Użytkowej zrzesza około 2.200 czołowych przedsiębiorstw z branży elektroniki użytkowej. Zrzesza twórców, producentów, dystrybutorów hurtowych, nabywców detalicznych, analityków rynku, importerów, eksporterów i przedstawicieli mediów z ponad 140 krajów.
Misją CEA jest rozwój branży elektroniki użytkowej.

Członkowie zrzeszeni w CEA mają dostęp do różnorodnych zasobów wewnętrznych stowarzyszenia: dokładnych badań rynku, najnowocześniejszych programów edukacyjnych i szkoleniowych, własnej biblioteki naukowej, targów i różnorodnych programów promocyjnych.

Foto: CES
 
Przynależność do CEA umożliwia bezpośrednie kontakty z liderami branży, przedstawicielami władzy, nabywcami produktów, mediami i innymi osobami poprzez uczestnictwo w konferencjach organizowanych przez CEA, spotkaniach i forach internetowych.

 
 
CEA
pełni rolę reprezentacji branżowej w sprawach ważnych dla przemysłu, promowania działalności oraz wzmacniania pozycji firm członkowskich na rynku.
Członkowie CEA otrzymują silne wsparcie dla swojej działalności na współczesnym bardzo konkurencyjnym rynku.


Consumer Electronic Show (CES)


CEA jest organizatorem międzynarodowych targów Consumer Electronic Show (CES), największych na świecie targów elektroniki użytkowej.

Pierwsze targi CES miały miejsce w czerwcu 1967 roku w Nowym Jorku.
Foto: CES
 
Od 1978 roku targi CES odbywały się dwa razy w roku: raz w styczniu w Las Vegas pod nazwą Winter Consumer Electronics Show (WCES) oraz w czerwcu w Chicago pod nazwą Summer Consumer Electronics Show (SCES).
W 1998 roku połączono je w jedną imprezę i ustalono, że międzynarodowe targi Consumer Electronic Show (CES) będą odbywały się w Las Vegas.

Consumer Electronic Show (CES) od ponad czterech dekad odnoszą ogromny sukces na międzynarodowym rynku, integrują przemysł oraz umożliwiają rozwój i wdrożenie nowatorskich osiągnięć w dziedzinie elektroniki użytkowej.

Foto: CES
 
W targach uczestniczą reprezentanci z USA, Kanady, Meksyku i ponad 140 innych krajów, w tym między innymi producenci, dystrybutorzy, sprzedawcy detaliczni, twórcy i dostawcy kontentu, operatorzy systemów szerokopasmowych, projektanci i producenci urządzeń bezprzewodowych, dostawcy telewizji kablowej i satelitarnej, instalatorzy, inżynierowie, nabywcy korporacyjni, przedstawiciele instytucji rządowych, analitycy finansowi oraz przedstawiciele mediów z całego świata.

Foto: CES
 
Wszystkie zyski z międzynarodowych targów CES są ponownie inwestowane w świadczenie usług wspierających rozwój branży, w tym między innymi w edukację i organizowanie szkoleń technicznych, promocję branży, rozwój standardów technicznych, badania rynkowe oraz działań na rzecz zmian legislacyjnych.


CES Innovations Awards


Nagrody Innovations Design and Engineering Awards to prestiżowe wyróżnienia przyznawane najbardziej innowacyjnym urządzeniom w dziedzinie elektroniki użytkowej. Stanowią wyraz uznania dla najciekawszych, najbardziej efektownych i nowatorskich osiągnięć w dziedzinie projektowania i realizacji urządzeń elektroniki użytkowej.

Foto: CES
 
Zgłoszone produkty są oceniane i nagradzane przez grono niezależnych projektantów przemysłowych, inżynierów i przedstawicieli mediów.Przyznane Nagrody CES Innovations 2010


Foto: CES
 

Kategoria: Audio Wysokiej Jakości.
Mythos XTR-50 firmy Definitive Technology to 38-mm grubości głośniki dynamiczne, które są znakomitym uzupełnieniem najnowszych ultracienkich telewizorów.


Foto: CES
 

Kategoria: Moto – Audio.
XM Sky Dock firmy Sirius to stacja dokująca dla iPod touch oraz iPhone umożliwiająca odbiór radia satelitarnego.


Foto: CES
 

Kategoria: Domowe Systemy Zintegrowane.
Control4 Operating System 2.0 to system zarządzania domem, który umożliwia dostosowanie i spersonalizowanie wszystkich urządzeń elektronicznych w domu.


Foto: CES
 

Kategoria: Akcesoria Teatru Domowego.
D-Link Boxee Box model DSM-380 pracujący na standardzie 802.11n firmy D-Link Systems, Inc. to odtwarzacz multimedialny łączący wysokiej jakości nagrania muzyczne, wysokiej rozdzielczości fotografie i video w celu ich odtwarzania na wysokiej klasy TV o rozdzielczości obrazu powyżej 1080 pikseli.


Foto: CES
 

Kategoria: Elektronika Osobista.
Viper SmartStart VSS4000 firmy Directed Electronics to aplikacja do iPhone'a umożliwiająca otwieranie i uruchamianie samochodu.


Foto: CES
 

Kategoria: Zdrowie i uroda.
Sonic Touch firmy Sonic Innovations jest najmniejszym aparatem słuchowym, dostępnym z 6, 12 lub 24 kanałami cyfrowymi. Urządzenie dostępne jest w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych.


Foto: CES
 

Kategoria: Sprzęt Komputerowy.
Karta graficzna ATI Radeon HD 5870 zawiera jeden z najpotężniejszych procesorów, jakie kiedykolwiek powstały. Świetna wydajność, cicha praca i niskie zapotrzebowanie na energię sprawiają, że karta ta odkrywa nowe możliwości PC.


Foto: CES
 

Kategoria: Telefony Komórkowe.
Saygus V Phone posiada dotykowy ekran o przekątnej 3,5 cala i rozdzielczości 800x400 pikseli, procesor Marvell PXA310 taktowany zegarem 624 MHz i aparat 5 MP. Dodatkowo posiada kamerę do rozmów video, GPS, Wi-Fi, slot na karty microSD. Całość pracuje pod kontrolą Androida.


Foto: CES
 

Kategoria: Słuchawki.
Savi Office firmy Plantronics to zestaw słuchawkowy umożliwiający współpracę pomiędzy telefonem stacjonarnym a komputerem. Użytkownik podczas rozmów może dowolnie przełączać pomiędzy tymi urządzeniami, a nawet urządzać połączenia konferencyjne z jednoczesnym wykorzystaniem komputera i telefonu.


Foto: CES
 

Kategoria: Bezprzewodowe Zestawy Słuchawkowe.
O.R.B. firmy Hybra Advance Technology to pierścień-słuchawka powiadamiający alarmem wibracyjnym o spotkaniach, połączeniach i wiadomościach. Noszony na palcu, można szybko przekształcić w słuchawkę.


Foto: CES
 

Kategoria: Zdjęcia Cyfrowe.
Nikon COOLPIX S1000pj jako pierwszy aparat cyfrowy na świecie dysponuje wbudowanym projektorem umożliwiającym wyświetlanie zdjęć i video w rozmiarach od ok. 5 do 40 cali.


Foto: CES
 

Kategoria: Sieci Społecznościowe.
MoSoNex umożliwia przesyłanie zdjęć i plików video z telefonu komórkowego na specjalny kanał telewizyjny.


Foto: CES
 

Kategoria: Moto – Nawigacja.
IntelliRoute TND 500 firmy Rand McNally & Company to nawigacja satelitarna zaprojektowana specjalnie dla kierowców ciężarówek. Pozwala wyznaczyć najlepszą trasę, zapewnia dostęp do aplikacji biznesowych. Umożliwia oszczędniejszą, szybszą i efektywniejszą jazdę.


Foto: CES
 

Kategoria: Akcesoria Video.
HDMI Clear Optical (HCO) firmy OWLink Technology to kabel optyczny. HCO-150 zapewnia przesyłanie sygnału HDMI, aż do 45 metrów bez zakłóceń.


Foto: CES
 

Kategoria: Akcesoria Multimedialne.
GPS Navigation and Battery Cradle for iPod touch firmy Dual Electronics to dodatek do iPhone'a i iPoda, który przekształca je w przenośny GPS. Zawiera zewnętrzną baterię, głośnik i zestaw samochodowy.


Foto: CES
 

Kategoria: Moto - Kontrola / Integracja OEM.
GM25-SWM firmy Scosche Industries umożliwia obsługę prawie 2000 aplikacji do samochodów GM. Dodatkowo zapewnia możliwość obsługi pilota przy kierownicy.


Foto: CES
 

Kategoria: Głośniki Kina Domowego.
Genesis 7.1f firmy Genesis Advanced Technologies to głośniki dla prawdziwych audiofili, smukłe i eleganckie odtwarzają pełny zakres dźwięku. Subwoofer zapewnia dźwięki do częstotliwości 22Hz, a tweeter wstęgowy wysokie dźwięki o częstotliwości do 36 kHz.


Foto: CES
 

Kategoria: Moto – Akcesoria.
Ford Work Solutions In-dash Komputer to zbiór fabrycznie instalowanych technologii, które zapewniają pełną łączność z internetem, nawigację Garmin, zarządzanie narzędziami i ciągły dostęp do stacjonarnego komputera także w podróży. Dzięki temu urządzeniu właściciele dużych samochodów Forda uzyskają szybki dostęp do ważnych informacji biznesowych czy konta mailowego.


Foto: CES
 

Kategoria: Moto – Video.
Flo TV ADVMMF1 firmy Audiovox Corporation to system, który umożliwia odbiór sygnału telewizyjnego w samochodzie.


Foto: CES
 

Kategoria: Akcesoria Komputerowe.
Eos Converge firmy IntelliTouch to bezprzewodowy zestaw głośników, który podłączony do komputera lub sprzętu audio zapewni doskonały dźwięk w każdym pomieszczeniu.


Foto: CES
 

Kategoria: Eco – design.
Eneloop Bike firmy Sanyo posiada nowatorski i przyjazny środowisku napęd elektryczny, który zapewni nowe doznania w trakcie jazdy. Napęd wspomagający (silnik elektryczny) wbudowany jest w piastę przedniego koła. Silnik uruchamia się, gdy jadący na rowerze zaczyna kręcić pedałami.


Foto: CES
 

Kategoria: Moto - Kontrola / Integracja OEM.
Chrysler Interface Module firmy Fortin Electronic Systems to starter i immobiliser w jednym przycisku. Urządzenie współpracuje ze wszystkimi modelami samochodów Chrysler z lat 1999-2010.


Foto: CES
 

Kategoria: Akcesoria Audio.
Arabesque by Crystal Cable - głośniki klasy high-end. Piękno i przejrzystość w wyglądzie i dźwięku. Szkło i wysokiej jakości komponenty, z których są wykonane sprawiają, że te głośniki to prawdziwy przełom w konstrukcjach tego typu.


Foto: CES
 

Kategoria: Urządzenia Peryferyjne.
Klawiatura Alienware TactX firmy Dell została zaprojektowana specjalnie dla graczy i posiada szeroką gamę możliwości dostosowania jej do indywidualnych potrzeb. Sześć w pełni spersonalizowanych klawiszy ze wsparciem dla nieograniczonej liczby profili użytkownika oraz specjalny system podświetlania AlienFX oferujący aż 400 różnych kombinacji sprawiają, że zdecydowanie poprawiają się doznania podczas gry.


WiRW


http://www.cesweb.org/default.asp  

http://www.cesweb.org/awards/innovations/2010honorees.asp  

http://www.cesweb.org/press/imageGallery/default.asp  ASTROMAN magazine


wydrukuj ten artykuł
  strona: 1 z 1
polecamy artykuły
Selena Group - increase of net profit in the very first quarter of 2019
IBM: Major Ocean Carriers CMA CGM and MSC to Join TradeLens Blockchain-Enabled Digital Shipping Platform
deepsense.ai: A comprehensive guide to demand forecasting with machine learning
Wojciech Kostrzewa nowym Prezesem Polskiej Rady Biznesu
Uroczysta Gala Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2019
SpaceX launched 60 Starlink satellites from Space Launch Complex 40 at Cape Canaveral Air Force Station, Florida
ImpactCEE 2019: Danubia NanoTech wins the PowerUp! Grand Final 2019
Panasonic Launches Comprehensive Showroom for Residential Materials such as Kitchens in India
HPE to acquire supercomputing leader Cray. Combined Company Will Drive Next Generation of High Performance Computing
Lilium reveals new air taxi as it celebrates maiden flight
SIEMENS "Local" data processing - Edge Computing simplifies data processing in intelligent factory Amberg
Anno Borkowsky appointed to the LANXESS Board of Management
Application phase for the seventh BASF and Volkswagen "Science Award Electrochemistry" has begun
Selena Group: Tytan mounting foams of the new generation speed up the installation of doors and windows
Prestiżowe tytuły "Inwestor bez granic" przyznane podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego
strona główna  |  oferty pracy  |  executive search  |  ochrona prywatności  |  warunki używania  |  kontakt     RSS feed subskrypcja RSS
Copyright ASTROMAN © 1995-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: TAU CETI.