wydrukuj poleć znajomym zamów materiały
Od ilu lat pracuje Pani/Pan na różnych stanowiskach menedżerskich:

powyżej 20 lat
powyżej 15 lat
powyżej 10 lat
powyżej 5 lat
poniżej 5 lat
jeszcze nie byłam/-em menedżerem
nie chcę być menedżerem


Subskrypcja najnowszych ofert pracy

Nasi partnerzy:

rp.pl
gazeta.pl
onet.pl
interia.pl
wp.pl

Gala Prime Property Prize 2018. Najlepsi na polskim rynku nieruchomości komercyjnych 2018.09.17

Warszawa - 17 września 2018 - Za nami uroczysta gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2018. Siódma edycja plebiscytu wyłoniła najlepsze inwestycje, firmy oraz osobistości, które miały największy wpływ na wydarzenia na polskim rynku nieruchomości komercyjnych w minionym roku. W tym roku statuetki przyznano aż w 13 kategoriach, w tym w nowej kategorii - Kancelaria Roku.

Laureaci Prime Property Prize 2018.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 

Warszawa - 17 września 2018

Za nami uroczysta gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2018.

Siódma edycja plebiscytu wyłoniła najlepsze inwestycje, firmy oraz osobistości, które miały największy wpływ na wydarzenia na polskim rynku nieruchomości komercyjnych w minionym roku.

W tym roku statuetki przyznano aż w 13 kategoriach, w tym w nowej kategorii - Kancelaria Roku.

Gala Prime Property Prize 2018 w Warszawie.
Organizatorzy
(od lewej): Wojciech Kuśpik, prezes PTWP; Małgorzata Burzec-Lewandowska i Robert Posytek, redaktorzy naczelni PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl; Rafał Sikora, Grupa PTWP.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
W tym roku zainteresowanie konkursem przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów - rekordowa była zarówno liczba zgłoszeń, jak i liczba oddanych głosów w głosowaniu na portalach Propertynews.pl i Propertydesign.pl.

Wybór był bardzo trudny, ponieważ w ciągu ostatnich 12 miesięcy ukończono realizację wielu wspaniałych, wysokiej jakości inwestycji
.

Gala Prime Property Prize 2018.
Małgorzata Burzec-Lewandowska i Robert Posytek, redaktorzy naczelni PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 

Laureaci nagród w poszczególnych kategoriach


Wojciech Kuśpik, prezes PTWP.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 

Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej

W kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej nominowane były: Forum Gdańsk, Galaxy Szczecin – rozbudowa, Galeria Rondo Wiatraczna, Galeria Północna w Warszawie oraz Gemini Park Tychy.

Nagrodę Prime Property Prize 2018 w tej kategorii otrzymało Forum Gdańsk.

Magdalena Gibney, Dyrektor Forum Gdańsk.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Forum Gdańsk to projekt bardzo wyjątkowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia centrum i dojścia do tych samych wniosków. Będzie to chyba najlepsza wizytówka obiektu” – powiedziała odbierając statuetkę Magdalena Gibney, Dyrektor Forum Gdańsk.

Forum Gdańsk to bezprecedensowy projekt na skalę europejską, przestrzeń miejska otwarta na sztukę i kulturę.
Zwraca uwagę wyjątkową formą architektoniczną, nowoczesnym designem umiejętnie połączonym z tradycyjnymi, zabytkowymi elementami.
W unikatowy sposób łączy funkcję handlową oraz publiczną.
Na 62 tys. mkw. oferuje: kino, strefy usług i relaksu oraz ponad 200 sklepów.


Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Biurowej

W tej kategorii konkursu nominowane były: Cedet w Warszawie, Diamentum Office we Wrocławiu, Bobrowiecka 8 w Warszawie, High5ive w Krakowie – pierwszy etap oraz Olivia Star w Gdańsku.

Inwestycją Roku na Rynku Powierzchni Biurowej został kompleks Bobrowiecka 8 w Warszawie.

Dariusz Sokołowski, prezes zarządu Spectra Development Sp. z o.o.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Chciałbym bardzo podziękować Jury i wszystkim osobom, które oddały głos na naszą inwestycję. Jestem bardzo zaszczycony tym wyróżnieniem” – powiedział Dariusz Sokołowski, prezes zarządu Spectra Development Sp. z o.o.
„Chciałbym również podziękować pracowni JEMS Architekci i firmie Hochtief, którzy przekuli wizję inwestora w spójny i funkcjonalny projekt, w którym kultura wpisana jest w przestrzeń. Szczególne podziękowania należą się pracownikom firmy Spectra Development i partnerom, którzy pracowali przy projekcie Bobrowiecka 8. To dzięki ich ciężkiej pracy i zaangażowaniu dziś możemy odebrać nagrodę.”

Bobrowiecka 8 jest biurowcem, który ma do zaoferowania znacznie więcej niż metry kwadratowe.
We współpracy z Fundacją Rodziny Staraków we wnętrzach budynku, na jego dziedzińcach oraz w wyjątkowym Ogrodzie Sztuki prezentowana jest twórczość młodych polskich artystów.
To unikalna inwestycja na stołecznej mapie budynków biurowych.
Biurowiec, oferujący 23 tys. mkw. biur i ponad 2 tys. mkw. powierzchni usługowej, wyróżnia ponadczasowa architektura i zaawansowane rozwiązania technologiczne gwarantujące komfort pracy.


Inwestycja Roku Rynek Hotelarski

Hotelami ubiegającymi się nagrodę Prime Property Prize były: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Hampton by Hilton Gdańsk Old Town, PURO Kraków Kazimierz, Raffles Europejski Warsaw i Holiday Inn Warsaw City Centre.

Inwestycją Roku na Rynku Hotelarskim został Raffles Europejski Warsaw.

Vera Michalski-Hoffmann, Investor and Main Shareholder of H.E.S.A.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„To wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ wszyscy ciężko pracowaliśmy nad przywróceniem chwały budynkowi” – powiedziała Vera Michalski-Hoffmann, Investor and Main Shareholder of H.E.S.A.
„Chciałabym również podziękować Jury, całej rodzinie H.E.S.A., naszym architektom oraz mieszkańcom Warszawy, którzy wspierali nas podczas procesu renowacji.
Spółka H.E.S.A. przywróciła miastu legendarne miejsce. Raffles Europejski Warsaw to nie tylko luksusowy, elegancki hotel dla podróżujących, ale także otwarta przestrzeń spotkań dla warszawiaków i turystów. Na gości czeka tu m.in. największa prywatna kolekcja dzieł sztuki współczesnych polskich artystów.”


Najemca Roku

Pandora, CCC, LPP, SMYK, Carrefour - to firmy, które ubiegały się o wyróżnienie.

Najemcą roku została firma LPP.

„Dla LPP to cenna nagroda, bo przyznana przez ekspertów branży. Cieszymy się, że postrzegają nie tylko rozwój ilościowy, jeśli chodzi o nasze salony, ale i codzienną pracę na poziomie zakupowym. Każdy, kto odwiedził nasze salony w Złotych tarasach, Arkadii czy Forum Gdańsk, wiedzą o czym mówię.” – powiedział Jarosław Bańda, pełnomocnik Zarządu LPP.

Jarosław Bańda, pełnomocnik Zarządu LPP.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay - o markach zarządzanych przez LPP słyszał prawie każdy.
Grupa prowadzi ponad 1700 sklepów w ponad 20 krajach, m.in tak egzotycznych jak Kuwejt, Katar, Emiraty Arabskie.
Flagowy sklep firmy, Reserved przy Oxford Street w Londynie, kosztował aż 4,7 mln funtów. Odzieżowa firma ma za sobą świetny rok.
Przychody przekroczyły 7 miliardów zł, a zysk netto wzrósł o imponujące 154 proc.


Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Logistyczno-Magazynowej

O nagrodę w Prime Property Prize 2018 w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Logistyczno-Magazynowej ubiegały się: Panattoni Amazon Sosnowiec BTS, Waimea Logistic Park Bydgoszcz, MLP Gliwice – centrum logistyczne dla Żabka Polska, 7R Park Beskid oraz magazyn BTS dla firmy JYSK w parku logistycznym P3 Piotrków.

Inwestycją Roku w kategorii Rynek Powierzchni Logistyczno-Magazynowej został Panattoni Amazon Sosnowiec BTS.

Robert Dobrzycki, dyrektor zarządzający na Europę w Panattoni Europe.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Amazonowi i naszemu zespołowi, który ciężko pracował na sukces.” – powiedział Robert Dobrzycki, dyrektor zarządzający na Europę w Panattoni Europe.

135 tys. mkw. powierzchni magazynowej wybudowanej dla giganta e-commerce – Amazona powstało na terenie poprzemysłowym, w miejscu dawnej kopalni piasku Maczki-Bór i jest dedykowane dystrybucji butów oraz odzieży na obszarze Europy Zachodniej.

Panattoni Amazon Sosnowiec ma istotne znaczenie dla całego regionu. W ciągu 3 lat od uruchomienia centrum powstanie tu ponad tysiąc pełnoetatowych miejsc pracy.


Zielony budynek

Do ścisłego grona finalistów w tej kategorii zakwalifikowały się biurowce: .KTW I, Spark C w Warszawie, West Station II, Graffit i Argon.

Inwestycją Roku w kategorii Zielony Budynek został Spark C w Warszawie.

Ewelina Kałużna, członek zarządu Skanska Property Poland.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Lubię o nas myśleć jak o drużynie sportowców, którzy cieszą się z każdego medalu, ale następnego dnia podnoszą poprzeczkę jeszcze wyżej i myślą o tym, co mogą zrobić lepiej.” – powiedziała podczas uroczystej Gali Ewelina Kałużna, członek zarządu Skanska Property Poland.
„Mam nadzieję, że za rok staniemy znów na tej scenie i odbierzemy nagrodę za coś, co dopiero wymyślimy.”

Specjalnie filtrowane powietrze i woda, redukcja hałasu i zanieczyszczeń, dostęp do natury dzięki bogatej zieleni, przestrzenie do pracy zaprojektowane z dbałością o komfort termalny i świetlny.
Taki jest Spark C - pierwszy biurowiec w Polsce, który otrzymał certyfikat WELL - Core & Shell i WELL Commercial Interior.
Jednocześnie spełnia on wymogi certyfikatu LEED Platinum.
Może pochwalić się także certyfikatem Obiekt bez Barier.


Deweloper Roku

Nominowani do tej kategorii to: Echo Investment, Skanska Property Poland, Panattoni Europe, HB Reavis Poland i Cavatina.

W kategorii Deweloper Roku wygrało Echo Investment.

„Dziękuję za nagrodę. Zapewniam, że to tylko początek naszych inwestycji.” – powiedział Nicklas Lindberg, prezes zarządu Echo Investment.

Nicklas Lindberg, prezes zarządu Echo Investment.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Echo Investment to największy polski deweloper, z bogatym doświadczeniem w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym oraz biurowym.
To firma, która nie tylko realizuje inwestycje, ale także angażuje się w wielkie miastotwórcze projekty łączące różne funkcje.
Tworzy miejsca, w których ludzie mogą pracować, mieszkać, bawić się.
Flagowym projektem Echo Investment są dziś Browary Warszawskie - powstające na działce o pow. blisko 4,5 ha i zmieniające kształt serca Woli.

W stolicy spółka realizuje również, wraz z EPP, największą kubaturowo budowę w Polsce - czyli Galerię Młociny.
Poza tym przygotowuje nowe projekty - jak Moje Miejsce na Dolnym Mokotowie w Warszawie oraz kolejne kompleksowe projekty w Krakowie, Łodzi i we Wrocławiu.


Doradca Roku

W tej kategorii nominowani byli: Cushman & Wakefield, Cresa Polska, Axi Immo Group, TPA i Savills.

Nagrodę otrzymał Cushman & Wakefield.

„Pierwsza połowa roku była bardzo ekscytująca na rynku, mamy nadzieję, że będziemy kontynuować dobrą passę – powiedział podczas Gali Prime Property Prize Charles Taylor, Head of Poland Cushman & Wakefield.

Charles Taylor, Head of Poland Cushman & Wakefield.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Usługom C&W zaufali najwięksi gracze rynku nieruchomości komercyjnych nad Wisłą: Panattoni; Deka Immobilien; Union Investment, Rockcastle, Reico, Pradera, Alior Bank, Brown Brothers, Capgemini, Primark, Forever 21 i wielu, wielu innych.
Sprzedaż centrum handlowego Magnolia Park i sieci parków handlowych IKEA, przejęcie przez China Investment Corporation firmy Logicor – m.in. te transakcje elektryzowały rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce w 2017.
We wszystkich uczestniczyła firma, która przeprowadziła łącznie transakcje opiewające na blisko 2,5 mld euro, czyli ponad 50 proc. wartości wszystkich sfinalizowanych nad Wisłą.


Przestrzeń komercyjna

Nominowani w tej kategorii to: Kino Helios w Galerii Forum w Gdańsku, siedziba HL Tech w Warszawie – Tetris, biuro HBO w Warszawie, Nordea Seaport Office – Workplace i Brain Embassy Postępu Przestrzeń komercyjna.

Nagrodę zdobyło biuro HBO w Warszawie.

Tomasz Gwiazda, CFO HBO Polska, wspólnie z Katarzyną Jasińską, dyrektor zarządzającą Bene Warszawa, Agnieszką Chołuj, CEO Spaceplan Sp. z o.o. oraz Dominikiem Dzierzbińskim, współwłaścicielem i założycielem studia The Design.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Dziękuję wszystkim, którzy pracowali nad tym projektem. Bez was nie byłoby takiego biura.” – powiedział Tomasz Gwiazda, CFO HBO Polska, który odebrał statuetkę wspólnie z Katarzyną Jasińską, dyrektor zarządzającą Bene Warszawa, Agnieszką Chołuj, CEO Spaceplan Sp. z o.o. oraz Dominikiem Dzierzbińskim, współwłaścicielem i założycielem studia The Design.

Tomasz Gwiazda, CFO HBO Polska, wspólnie z Katarzyną Jasińską, dyrektor zarządzającą Bene Warszawa.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Biuro HBO w Warszawie jest wyjątkową przestrzenią w wyjątkowej lokalizacji - biurowcu Ethos.
Projekt harmonijnej przestrzeni powstał w kontraście do bogactwa wrażeń, jakie dostarcza barwny świat seriali. Identyfikacja z marką jest oszczędna, ale na tyle wyrazista, aby stanowić dopełniające przestrzeń akcenty.
W biurze HBO wszystko jest dokładnie przemyślane – od lokalizacji zapewniającej wygodny dojazd, przez komfortowe wnętrze z pięknym tarasem pozwalającym na relaks w otoczeniu zieleni aż po oryginalną i elastyczną aranżację wnętrza, wpisującą się w potrzeby młodego i dynamicznego zespołu.
Wszystko na przestrzeni około 1000 mkw.
Do dyspozycji pracowników są m.in.: biblioteka, miejsca relaksu oraz kuchnia z barem, w której można poczęstować się kawą i owocami.


Architektura

W tej kategorii nominowane były następujące inwestycje: Cedet w Warszawie, Europejski w Warszawie, Forum Gdańsk, Centrum Marszałkowska oraz budynek biurowy SPARK Etap C.

Nagrodę zdobył budynek biurowy Spark, Etap C.

Krzysztof Wilczek, Dyrektor Regionalny w spółce biurowej Skanska.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Dla mnie to znacząca nagroda, ponieważ docenia ciężką pracę Skanska na przestrzeni ostatnich lat i docenia nas nie tylko za osiągnięcia w rozwiązaniach technicznych budynków, ale przede wszystkim za architekturę.” - powiedział Krzysztof Wilczek, Dyrektor Regionalny w spółce biurowej Skanska.

Marek Kuryłowicz, prokurent, prezes zarządu Kuryłowicz & Associates.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Cieszę się, ponieważ Spark to nie tylko bryła i elewacja, ale też bardzo duża uwaga, jaką Skanska przywiązuje do tworzenia przestrzeni i integrowania otoczenia budynku z jego użytkownikami.” - dodał Marek Kuryłowicz, prokurent, prezes zarządu Kuryłowicz & Associates.

Marek Kuryłowicz, prokurent, prezes zarządu Kuryłowicz & Associates i Krzysztof Wilczek, Dyrektor Regionalny w spółce biurowej Skanska.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Szklana elewacja Spark C, projektu APA Kuryłowicz & Associates, to gładka, jednorodna forma, zaprojektowana w spójnej stylistyce.
Fasady frontowe wyróżniają pionowe żyletki o przekroju trójkątnym.
Kształt budynku zapewnia stały dostęp do światła dziennego.
Z uwagi na lokalizację budynku, jego charakterystyczna architektura tworzy otwartą przestrzeń.
Publiczny dziedziniec zawiera udogodnienia takie jak: lokale usługowe, paczkomat, stojaki dla rowerów czy poidełka z wodą.
Na zewnętrznej ścianie biura znajduje się mural artysty Tytusa Brzozowskiego.
W budynku znajdują się też parking i winda dla rowerzystów oraz taras widokowy z ulami na ostatnim piętrze.
Cały obiekt, zaprojektowany, tak by nie stanowić bariery dla osób z niepełnosprawnościami, zawiera m.in.: oznaczenia w języku Braille i pętle indukcyjne.


Miasto Przyjazne Inwestorom

W tej kategorii nominowane były: Katowice, Łódź, Szczecin, Lublin i Bydgoszcz.

Laureatem - po raz drugi z rzędu - zostało Miasto Łódź.
To pierwsza taka sytuacja w historii plebiscytu Prime Property Prize.

Paweł Laskowski, przedstawiciel Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Jest mi niezmiernie miło, ponieważ to wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne i cenne. Pokazuje, że droga, którą podążamy jest słuszna. Chcemy dalej nią podążać.” - zapewnił Paweł Laskowski, przedstawiciel Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi.

Wypełniona sala podczas Gali Prime Property Prize 2018 w Warszawie.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Dzięki swojemu położeniu w centrum Polski i rozwijającej się infrastrukturze, Łódź wciąż zyskuje na atrakcyjności w oczach inwestorów.
Miasto to wielki plac budowy.
Inwestorzy razem z miastem odnawiają historyczne obszary, budują nowe dzielnice.
Z jednej strony trwa program rewitalizacji, z drugiej w mieście mamy do czynienia z istnym wysypem nowych projektów.
Powstał już nowoczesny dworzec, interaktywne Centrum Nauki i Techniki EC1, nowoczesne biurowce i inne inwestycje deweloperskie. W planach kolejne.


Kancelaria Roku

W tej kategorii nominowane były kancelarie: Dentons, White & Case, Linklaters, Crido, CMS.

Prime Property Prize 2018 otrzymała kancelaria Dentons.

„Bardzo dziękuję w imieniu całego zespołu.” – powiedział Bartłomiej Kordeczka, partner w warszawskim Zespole Prawa Nieruchomości, kancelaria Dentons.

Bartłomiej Kordeczka, partner w warszawskim Zespole Prawa Nieruchomości, kancelaria Dentons.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Dentons doradza największym rynkowym graczom rynku nieruchomości działającym w Polsce, jak Globalworth, Ghelamco czy Union Investment Real Estate.
Dentons świadczy usługi doradcze z globalnej perspektywy, ma bogate doświadczenie i pomaga odnieść sukces we wszystkich przedsięwzięciach i projektach realizowanych na rynku nieruchomości.


Człowiek Roku Propertynews.pl

Nominowane osoby to: Maciej Dyjas, partner zarządzający, Griffin Real Estate, Hadley Dean, Prezes Zarządu w EPP, Robert Dobrzycki, prezes Panattoni Europe, Gilles Clavie, prezes, dyrektor generalny, Orbis oraz Dimitris Raptis, zastępca dyrektora generalnego, dyrektor ds. inwestycji, Globalworth.

Nagrodę w kategorii Człowiek Roku Propertynews.pl otrzymał Robert Dobrzycki, prezes Panattoni Europe.

Robert Dobrzycki, dyrektor zarządzający na Europę w Panattoni Europe.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Ta nagroda należy się przede wszystkim naszemu zespołowi. Mamy za sobą ciężki rok pracy: rozwinęliśmy się w Polsce, weszliśmy na nowe, wymagające rynki, m.in. Wielkiej Brytanii. Mam nadzieję, że dobra passa nadal będzie nam sprzyjać, a zaangażowanie zespołu utrzyma się na wysokim poziomie.” – powiedział Robert Dobrzycki.

Robert Dobrzycki, dyrektor zarządzający na Europę w Panattoni Europe.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Tegoroczny Człowiek Roku Propertynews.pl uprawia tenis, chodzi na siłownię, uwielbia żeglarstwo.
Kierunek studiów wybrał taki, który nie blokuje, ale też nie ukierunkowuje.
Do nieruchomości trafił trochę przez przypadek, ale to był strzał w 10.
Od 13 lat kieruje firmą, która jest jednym z najaktywniejszych deweloperów w regionie Europy Środkowej.

Dr Wacława Wojtala, Senior Partner, Centrum Badań Interdyscyplinarnych ASTROMAN Sp. z o.o.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
W Polsce zbudował ponad 5 milionów mkw. powierzchni magazynowej, z istniejących 13 mln mkw., dla takich gigantów jak Amazon, Leroy Merlin, Smyk czy Media Expert.
Pod jego kierownictwem firma przezywa ciągły rozwój, wchodzi na nowe rynki – do Czech, Słowacji, Niemiec i Wielkiej Brytanii, rozwija nowe produkty.

Rok 2018 to kolejny sukces - transakcja z Redefine, której celem jest zbudowanie największej w Polsce platformę nieruchomości logistycznych.

Bartosz Dobrowolski, założyciel Proptech Poland i członek panelu doradczego RICS w Polsce oraz Małgorzata Burzec-Lewandowska i Robert Posytek, redaktorzy naczelni PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 

Uroczysta gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2018 była podsumowaniem pierwszego dnia Property Forum 2018, które odbywa się w dniach 17-18 września 2018 roku w Warszawie (hotel Sheraton).


Laureaci Prime Property Prize 2018.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 

Więcej o Gali i konferencji: www.propertyforum.pl 


Autor: PropertyNews.pl


Gala Prime Property Prize 2018 w Warszawie - kulisy.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 

Redakcja ASTROMAN Magazine Gratuluje wszystkim Laureatom.

Zachęcamy czytelników do zapoznania się z bardzo interesującymi innymi materiałami informacyjnymi pod adresem
http://www.propertynews.pl  


Gala Prime Property Prize 2018 w Warszawie - kulisy.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 

Źródło: PropertyNews.pl

http://www.propertynews.pl  ASTROMAN Magazine - 2018.09.12

Forest po Varso kolejnym kompleksem biurowym HB Reavis w Warszawie

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2581  


ASTROMAN Magazine - 2018.04.17

Warszawa członkiem światowej ligi innowacyjnych miast Start Alliance

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2484  


ASTROMAN Magazine - 2018.02.16

Gala Property Design Awards 2018 w Katowicach

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2442  


ASTROMAN Magazine - 2017.10.18

Raffles Europejski Warsaw: Beloved icon is restored to Warsaw

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2362  


ASTROMAN Magazine - 2017.09.29

Skyliner o wysokości 195 metrów dołączy do grona najwyższych budynków w Warszawie

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2346  


ASTROMAN Magazine – 2017.09.26

Gala Prime Property Prize 2017. Najlepsi na rynku nieruchomości komercyjnych

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2344  


ASTROMAN Magazine - 2017.09.12

The International Exhibition EXPO 2017 Astana. Złoty medal dla polskiego pawilonu w Kazachstanie

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2335  


ASTROMAN Magazine - 2017.03.01

The new Hanoi Lotus Centre project has been featured on Archdaily!

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2201  


ASTROMAN Magazine - 2016.10.25

HNA Group Makes Strategic Investment USD 6.5 Billion in Hilton Worldwide Holdings, reducing Blackstone's interest in Hilton

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2143  


ASTROMAN Magazine - 2016.08.26

Yavuz Sultan Selim nad Bosforem. Najszerszy na świecie i najdłuższy wiszący most kolejowy na świecie już otwarty

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2111  


ASTROMAN Magazine - 2016.02.15

Foster + Partners: Groundbreaking ceremony for the new extension at the Norton Museum of Art, Florida

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2026  


ASTROMAN Magazine - 2015.10.25

Manhattan's USD 20 Billion Hudson Yards Project is America's Biggest Real Estate Project Ever

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1986  


ASTROMAN Magazine - 2015.10.10

Zaha Hadid announced as 2016 Royal Gold Medal winner

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1977  


ASTROMAN Magazine - 2015.10.09

Wangjing SOHO awarded First Prize in the 2014 Emporis Skyscraper Awards by Zaha Hadid Architects

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1976  


ASTROMAN Magazine - 2015.10.09

Zaha Hadid zaczarowała w drewnie centrum kultury Azerbejdżanu

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1975  


ASTROMAN Magazine - 2013.06.03

Poland is an excellent place to invest and develop business. Why we have invested in Poland?

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1472  


ASTROMAN Magazine - 2012.01.15

Frank Gehry's innovative designs and Gehry Technologies

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1149  


ASTROMAN Magazine - 2009.09.19

Frank Gehry's innovative designs and Gehry Technologies

https://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=577  ASTROMAN Magazine

Publikacja tekstów pochodzących z wydawnictw prasowych bądź elektronicznych prezentowanych w ASTROMAN Magazine nie ma charakteru komercyjnego, służy wyłącznie celom edukacyjnym, dydaktycznym i naukowym - zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. z dn. 23.02.1994 r. nr 24, poz. 83).Editor-in-Chief of ASTROMAN magazine: Roman Wojtala, Ph.D.


wydrukuj ten artykuł
  strona: 1 z 1
polecamy artykuły
Selena Group - increase of net profit in the very first quarter of 2019
IBM: Major Ocean Carriers CMA CGM and MSC to Join TradeLens Blockchain-Enabled Digital Shipping Platform
deepsense.ai: A comprehensive guide to demand forecasting with machine learning
Wojciech Kostrzewa nowym Prezesem Polskiej Rady Biznesu
Uroczysta Gala Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2019
SpaceX launched 60 Starlink satellites from Space Launch Complex 40 at Cape Canaveral Air Force Station, Florida
ImpactCEE 2019: Danubia NanoTech wins the PowerUp! Grand Final 2019
Panasonic Launches Comprehensive Showroom for Residential Materials such as Kitchens in India
HPE to acquire supercomputing leader Cray. Combined Company Will Drive Next Generation of High Performance Computing
Lilium reveals new air taxi as it celebrates maiden flight
SIEMENS "Local" data processing - Edge Computing simplifies data processing in intelligent factory Amberg
Anno Borkowsky appointed to the LANXESS Board of Management
Application phase for the seventh BASF and Volkswagen "Science Award Electrochemistry" has begun
Selena Group: Tytan mounting foams of the new generation speed up the installation of doors and windows
Prestiżowe tytuły "Inwestor bez granic" przyznane podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego
strona główna  |  oferty pracy  |  executive search  |  ochrona prywatności  |  warunki używania  |  kontakt     RSS feed subskrypcja RSS
Copyright ASTROMAN © 1995-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: TAU CETI.