wydrukuj poleć znajomym zamów materiały
Od ilu lat pracuje Pani/Pan na różnych stanowiskach menedżerskich:

powyżej 20 lat
powyżej 15 lat
powyżej 10 lat
powyżej 5 lat
poniżej 5 lat
jeszcze nie byłam/-em menedżerem
nie chcę być menedżerem


Subskrypcja najnowszych ofert pracy

Nasi partnerzy:

rp.pl
gazeta.pl
onet.pl
interia.pl
wp.pl

Laureaci wyróżnienia "Ten, który zmienia polski przemysł" za 2015 rok 2016.01.23

Warszawa - 20 stycznia 2016 - W dniu dzisiejszym obyła się w Warszawie uroczystość przyznania prestiżowych tytułów za rok 2015, na zakończenie całodniowego Forum Zmieniamy Polski Przemysł. Wyróżnienia "Ten, który zmienia polski przemysł" przyznawane są od 16 lat przez Grupę PTWP, wydawcę miesięcznika gospodarczego Nowy Przemysł i portalu wnp.pl. Ideą projektu jest wskazywanie osób, firm, instytucji lub wydarzeń, które w istotny sposób wpływają na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i całej gospodarce. Grono wyróżnionych tworzą zarówno stabilni potentaci z tradycjami, jak i dynamicznie zarządzane firmy, realizujące śmiałe strategie wzrostu. Wszyscy laureaci wskazują kierunki zmian, pożądane z punktu widzenia przyszłości polskiej gospodarki.

Firmy, instytucje i przedsięwzięcia ilustrujące aktualne trendy o kluczowym znaczeniu dla perspektyw rozwoju polskiego przemysłu i gospodarki zostały uhonorowane tytułami "Tego, który zmienia polski przemysł".
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 

Warszawa - 20 stycznia 2016

Wyróżnienia „Ten, który zmienia polski przemysł” przyznawane są od 16 lat przez Grupę PTWP, wydawcę miesięcznika gospodarczego Nowy Przemysł i portalu wnp.pl.

Ideą projektu jest wskazywanie osób, firm, instytucji lub wydarzeń, które w istotny sposób wpływają na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i całej gospodarce.

Uroczystość przyznania prestiżowych tytułów za rok 2015 odbyła się w środę, 20 stycznia 2016 roku w Warszawie i zakończyła całodniowe Forum Zmieniamy Polski Przemysł.

Wręczenie tytułów zwieńczyło Forum Zmieniamy Polski Przemysł, które 20 stycznia 2016 roku odbyło się w Warszawie.
Uroczystość poprowadziła Agata Konarska.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Firmy, instytucje i przedsięwzięcia ilustrujące aktualne trendy o kluczowym znaczeniu dla perspektyw rozwoju polskiego przemysłu i gospodarki zostały uhonorowane tytułami „Tego, który zmienia polski przemysł”.

Grono wyróżnionych tworzą zarówno stabilni potentaci z tradycjami, jak i dynamicznie zarządzane firmy realizujące śmiałe strategie wzrostu.

Wszyscy laureaci wskazują kierunki zmian, pożądane z punktu widzenia przyszłości polskiej gospodarki.

„Typując laureatów od lat, konsekwentnie, poprzez przykłady wskazujemy na wartości, które tworzą fundament zdrowej gospodarki: wolny rynek i konkurencję, odpowiedzialny kapitał i przedsiębiorczość, dobre prawo i sprawną administrację. W przeciwieństwie do wielu innych biznesowych wyróżnień honorujących całokształt dokonań, my staramy się wybiegać w przyszłość” - powiedział Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, podczas uroczystości nadania tytułów.
„Wśród laureatów są ci, którzy mocno stawiają na innowacyjność i młodą przedsiębiorczość, realizują potrzebne gospodarce i krajowi inwestycje oraz odważne strategie ekspansji zagranicznej.”

Wojciech Kuśpik, wydawca i redaktor naczelny miesięcznika "Nowy Przemysł" oraz portalu wnp.pl, prezes Grupy PTWP - organizatora Forum Zmieniamy Polski Przemysł.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Tytułami „Tego, który zmienia polski przemysł” za rok 2015 wyróżniono:

• Inwestycje podnoszące bezpieczeństwo energetyczne kraju - PERN „Przyjaźń”, Polskie LNG i Polskie Sieci Elektroenergetyczne

• Skanska w Polsce. Aktywny podmiot w najważniejszych projektach budowlanych

• OT Logistics. Polski operator w europejskiej logistyce

• Asseco i Adam Góral. Ekspansja poprzez technologię

• Grupa Górażdże. Potentat, inwestor, pracodawca

• Grupa Azoty. Inwestycje bez precedensu

• Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Sprawne wsparcie dla innowacyjnej gospodarki

• Ursus. Skuteczni w eksporcie, ekspansji i współpracy

• Wielton. Polska marka, odważne akwizycje

• Start-upy w Polsce


Inwestycje podnoszące bezpieczeństwo energetyczne kraju - PERN „Przyjaźń”, Polskie LNG i Polskie Sieci Elektroenergetyczne

Ostatnie lata przyniosły bezprecedensowe inwestycje w krajowej infrastrukturze paliw i energii, które to projekty zmieniły diametralnie sytuację Polski w zakresie bezpieczeństwa energetycznego.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne zamknęły 2015 rok sumą nakładów inwestycyjnych przekraczającą poziom miliarda złotych.

Henryk Majchrzak, prezes Polskich Sieci Elektroenergetycznych (wcześniej PSE Operator) w latach 2010-2015.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Wśród projektów realizowanych przez krajowego operatora systemu przesyłowego są m.in. linia Ełk-granica RP (kierunek Alytus) na Litwie o dużym znaczeniu dla Polski, naszego sąsiada i niezależności energetycznej naszej części Europy, a także inwestycje w infrastrukturę na zachodniej i południowej granicy państwa umożliwiające przyrost zdolności wymiany mocy z systemami niemieckim, czeskim i słowackim.

Tomasz Dąbrowski, przewodniczący rady nadzorczej Polskich Sieci Elektroenergetycznych SA.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Czuję się naprawdę bardzo wyróżniony odbierając wspólnie z prezesem Henrykiem Majchrzakiem nagrodę za inwestycje dokonywane przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Przede wszystkim dlatego, że dostrzeżono duży wysiłek inwestycyjny, jaki został wykonany w ostatnich latach. Połączenie Polska-Litwa to inwestycja, która nie tylko poprawia funkcjonowanie samej infrastruktury energetycznej w wymiarze krajowym, ale ma również znaczenie międzynarodowe, przede wszystkim unijne. Połączenie Polska-Litwa łączy Polskę z krajami europejskimi”
- powiedział Tomasz Dąbrowski, przewodniczący rady nadzorczej PSE.

Uruchomienie przez Polskie LNG terminala w Świnoujściu pozwala na odbieranie gazu ziemnego drogą morską - praktycznie z dowolnego kierunku na świecie, co przyczynia się do zwiększenia energetycznego bezpieczeństwa kraju, a także zmienia pozycję negocjacyjną Polski jako importera gazu.

Jan Chadam, prezes zarządu Polskiego LNG SA.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Kończymy inwestycję bez precedensu, wielką inwestycję infrastrukturalną, a powiedziałbym nawet, że wielką inwestycję cywilizacyjną. Wartość samego terminalu to 3 mld zł, a z inwestycjami towarzyszącymi to ponad 7 mld zł, więc z pewnością jest to jeśli nie największa, to jedna z największych inwestycji ostatnich lat”
- podsumował Jan Chadam, prezes zarządu Polskiego LNG.

PERN Przyjaźń, krajowy lider logistyki paliw płynnych, rozpoczął budowę pierwszego nad polskim Bałtykiem terminalu naftowego z prawdziwego zdarzenia, czym wpisuje się w działania na rzecz stabilności i zaopatrzenia polskiej gospodarki w strategiczne surowce.

W ostatnich latach udało się także rozbudować pojemności magazynowe na ropę naftową oraz paliwa.

Na początku 2016 roku PERN będzie mógł magazynować w swoich zbiornikach już ponad 3,5 mln m sześc. ropy.

Ponadto spółki z grupy PERN gruntownie zmodernizowały swoją infrastrukturę, dostosowując ją do najwyższych światowych standardów.

Igor Wasilewski, prezes zarządu, PERN "Przyjaźń".
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Dziękujemy za tą prestiżową nagrodę. To podziękowanie w imieniu własnym i wszystkich pracowników PERN, a także pracowników wykonawców i podwykonawców terminalu naftowego - niemal w 100 proc. polskich firm. Dzięki ich ciężkiej pracy, zaangażowaniu i profesjonalizmowi ten terminal powstał - pierwszy terminal naftowy na Bałtyku. I też dzięki ich pracy my tę nagrodę odbieramy”
- powiedział Igor Wasilewski, prezes zarządu PERN Przyjaźń.


Skanska w Polsce. Aktywny podmiot w najważniejszych projektach budowlanych

Wyróżnienie dla stabilnego i odpowiedzialnego podmiotu w polskim budownictwie - dla firmy wprowadzającej do polskiej gospodarki wysokie standardy kultury korporacyjnej i biznesowej.

Skanska jest w Polsce aktywna na dynamicznym rynku nieruchomości biurowych, a także sprawnie realizuje projekty infrastrukturalne.

Jacek Szuta, dyrektor Oddziału Budownictwa Inżynieryjnego w Skanska SA.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
Firma, angażując się m.in. w projekty związane z ochroną środowiska (zielone budownictwo), wskazuje branży rozwojowe kierunki, promuje nowe technologie i realizuje model odpowiedzialnej współpracy z innymi firmami i z samorządami.

Krzysztof Andrulewicz, prezes Skanska SA.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„To wielka radość i satysfakcja, że nasza firma została po raz kolejny wyróżniona nagrodą za promowanie działalność biznesowej w sposób odpowiedzialny. Mówię to w imieniu prawie ośmiu tysięcy pracowników, którzy każdego dnia budują, zgodnie z naszymi wartościami, wspaniałe drogi, koleje, mosty, szpitale, obiekty użyteczności publicznej. Realizując je działamy etycznie i transparentnie, w trosce o naszych klientów. To jest nasz fundament”
- powiedział w przesłaniu wideo do uczestników gali Krzysztof Andrulewicz, prezes zarządu Skanska w Polsce.


OT Logistics. Polski operator w europejskiej logistyce

Wyróżnienie dla operatora portowego w Polsce za konsekwentne budowanie - poprzez akwizycje w kraju i za granicą - potencjału polskiego sektora TSL.

OT Logistics kontynuuje polskie tradycje transportu śródlądowego - także na rzekach i kanałach Europy Zachodniej.

Miarą sukcesu jest zdobycie dominującego udziału w przewozach barkami we wschodnich krajach Niemiec.

Spółka posiada 400 jednostek pływających o łącznej nośności 100 tys. ton i jako jeden z liderów branży TSL w Europie Środkowej utrzymuje wysoką rentowność.

Zbigniew Nowik, prezes OT Logistics SA.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Ta nagroda jest dla nas szczególna, bo w swojej nazwie dobrze oddaje jeden z celów, jaki nam przyświeca: świadczenie usług logistycznych. Chcemy zmieniać polski przemysł, chcemy zmieniać też polską branżę TSL”
- zadeklarował Zbigniew Nowik, prezes zarządu OT Logistics.
„Jesteśmy firmą polską, zbudowaną w oparciu o polski kapitał, know-how i management. Udowadniamy, że możemy skutecznie konkurować na rynkach europejskich i odgrywamy tam rolę istotnego, branżowego inwestora, szczególnie w Niemczech. Chcemy współuczestniczyć w budowanie korytarza transportowego i spiąć Bałtyk z Adriatykiem usługą logistyczną, dzięki czemu firmy przemysłowe oszczędzą czas i pieniądze.”


Asseco i Adam Góral. Ekspansja poprzez technologię

Wyróżnienie dla lidera polskiego sektora IT za niezwykle skuteczną i efektywną realizację strategii ekspansji zagranicznej oraz działalność badawczo-rozwojową.

Asseco Poland jest unikalnym połączeniem firmy software’owej i usługowej - producentem zaawansowanego technologicznie oprogramowania, obsługującego najważniejsze procesy biznesowe przedsiębiorstw z kluczowych branż polskiej gospodarki.

Na fundamencie 20-letniego doświadczenia lider rynku informatycznego w Polsce buduje - metodą kolejnych akwizycji zaawansowanych technologicznie spółek - Grupę Kapitałową Asseco.

Firma jest obecna w większości krajów europejskich oraz w Izraelu, USA, Japonii i Kanadzie.

Artur Wiza, Managing Director Corporate Communication, Asseco Poland SA.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Dziękujemy za tę nagrodę, szczególnie w imieniu 5 tysięcy pracowników w Polsce i 20 tysięcy na świecie. Dziękujemy klientom, którzy wybierają nasze rozwiązania. Z jednej strony zmieniają one nie tylko polski przemysł ale także europejski i światowy. Z drugiej strony możemy być dumni, że polscy informatycy są cenieni na świecie i firma, która pochodzi z Rzeszowa, zdobywa świat”
- powiedział Artur Wiza, Managing Director Corporate Communication, Asseco Poland SA, odbierający wyróżnienie w imieniu firmy.


Grupa Górażdże. Potentat, inwestor, pracodawca

Grupa Górażdże to największy producent cementu w Polsce, a także wiodący producent kruszyw i betonu towarowego, zatrudniający ponad 1,2 tys. osób i będący jednym z kluczowych pracodawców w regionie.

W ostatnich latach grupa rozwijała swój potencjał, m.in. oddając do użytku nowy młyn do przemiału klinkieru.

W efekcie Górażdże stały się największą cementownią w Europie, mogącą produkować ponad 5 mln ton cementu rocznie, przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych technologii.

Ernest Jelito, prezes zarządu Grupy Górażdże.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Dziękuję za docenienie drogi, jaką przeszły Górażdże zmieniając się z Zakładów Cementowo-Wapienniczych w dużą grupę kapitałową. Dziękuję także za zauważenie transformacji, jaką przeszedł nasz produkt”
- powiedział Ernest Jelito, prezes zarządu, dyrektor generalny Górażdże Cement.
„Cement i beton, kiedyś postrzegane jako szary proszek czy szara masa, dziś spełniają najwyższe wymagania konstruktorów, znakomicie odwzorowują dowolne kształty urzeczywistniając najśmielsze wizje architektów. Elementy wykonane z betonu mogą nie tylko przybierać dowolne kształt czy barwy, ale są także „eko” - mogą redukować tlenki azotu pochodzące z emisji przemysłowych czy spalin samochodowych. Gwarantuję państwu, że na tym nie poprzestaniemy, że w niedługim czasie na rynku pojawią się produkty o właściwościach, o których dziś nie możemy nawet marzyć.”


Grupa Azoty. Inwestycje bez precedensu

Wyróżnienie za szeroki, nakreślony z rozmachem, będący w realizacji program inwestycyjny, który zmienia oblicze polskiej chemii.

W ramach strategii do 2020 roku Grupa Azoty wyselekcjonowała 68 projektów inwestycyjnych (znajdujących się na różnym etapie planowania lub realizacji), na które zamierza przeznaczyć blisko 7 mld zł.
Inwestycje te mają wznieść polską chemię na jeszcze wyższy poziom technologiczny.

Przedsięwzięcia są realizowane we wszystkich zakładach Grupy, co zapewni firmie stabilny rozwój i możliwość skutecznej rywalizacji z zagranicznymi podmiotami.

Paweł Jarczewski, prezes Grupy Azoty SA.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Chwila promocji: Grupa Azoty została uznana przez Boston Consulting Group za piątą firmę wśród najatrakcyjniejszych dla inwestorów spółek chemicznych świata. Już drugi raz odbieram tytuł „Tego, który zmienia polski przemysł” i chciałbym osobiście pogratulować panu prezesowi Kuśpikowi, bo to on tak naprawdę zmienia polski przemysł. Każdy z nas w czasie dnia otwiera komórkę i sprawdza różne portale, a przede wszystkim wnp.pl. Gratuluję panie prezesie”
- stwierdził Paweł Jarczewski, prezes zarządu Grupy Azoty.


Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Sprawne wsparcie dla innowacyjnej gospodarki

Wyróżnienie dla instytucji publicznej, która stała się platformą wspierania innowacji, doceniając rolę biznesu w jego dialogu z nauką.

NCBiR wspiera polskie jednostki naukowe, a ostatnio, co szczególnie ważne, także przedsiębiorstwa w rozwijaniu ich zdolności do tworzenia i wykorzystywania rozwiązań opartych na wynikach badań naukowych.

Działalność ta stanowi tak potrzebny impuls rozwojowy dla polskiej gospodarki, która w coraz większym stopniu musi opierać się na wiedzy, innowacjach i zaawansowanych produktach.

Prof. Jerzy Kątcki, zastępca dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Czuję się trochę egzotycznie, bo nagrody dostaje się za produkcję a my finansujemy B+R. W imieniu całej załogi NCBR bardzo dziękuje za nagrodę"
- powiedział prof. Jerzy Kątcki, zastępca dyrektora NCBR.
„Jest mi szczególnie miło, bo to nie tylko podsumowanie tego, co zrobiliśmy, ale spora motywacja, abyśmy robili tak dalej. Jesteśmy instytucją pośrednicząca w programach operacyjnych, dawniej Inteligentna Gospodarka a teraz Inteligentny Rozwój. Dzięki temu jesteśmy w stanie finansować badania w wielu przedsiębiorstwach.”


Ursus. Skuteczni w eksporcie, ekspansji i współpracy

Wyróżnienie za konsekwentnie realizowany, oparty na partnerskiej współpracy program zagranicznej ekspansji promujący markę kraju i przecierający biznesowe szlaki na rynkach odległych.

Lubelska spółka odwołuje się do tradycji marki i prowadzi działalność w oparciu o rodzimy kapitał.

Jest jedyną spółką z segmentu maszyn i urządzeń dla rolnictwa notowaną na GPW.

Ciągniki i maszyny z Ursusa na polu technologii i designu konkurują z produktami światowych potentatów branży.

Karol Zarajczyk, prezes Ursus SA.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Ursus to legenda. Zarządzanie Ursusem wymaga nie tylko zwracania uwagi na aspekty biznesowe, ale także na fakt, że Ursus jest dobrem narodowym. Nie byłoby sukcesu w restrukturyzacji Ursusa bez wsparcia PARP, NCBR, ARP - to są instytucje, które pomogły nam zrobić milowy krok w rozwoju. I jeszcze pewnie nie raz będzie słychać o Ursusie. Zgłaszają się do nas kontrahenci a nie my musimy jeździć po świecie i prosić, żeby kupili nasze ciągniki”
– powiedział Karol Zarajczyk, prezes firmy.


Wielton. Polska marka, odważne akwizycje

Wyróżnienie dla firmy dynamicznie realizującej strategię, która wprowadza ją do europejskiej czołówki branży producentów naczep.

Przejęcie Freuhauf, największego producenta naczep we Francji oraz włoskiej firmy Rimorchi, dało Wieltonowi miejsce trzeciego producenta naczep w Europie.

W ten sposób firma dywersyfikuje „geograficznie” swoją aktywność skupioną wcześniej na mniej stabilnych obecnie kierunkach wschodnich.

Inżynierowie Wieltonu współpracują z Politechniką Śląską, wskazując, jak w skuteczny i prorynkowy sposób układać relacje biznes-nauka.

Mariusz Golec, prezes Wielton SA.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Wielton to firma, która powstała z niczego, jak wiele polskich firm, istniejąc na rynku 20 lat co jest fantastycznym dowodem, że przemiany w gospodarce polskiej poszły w dobrą stronę. Dziś Wielton działa na 35 różnych rynkach europejskich i światowych, zatrudnia 1200 osób, rozsądnie inwestuje w nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania”
- zaznaczył Mariusz Golec, prezes Wielton SA.


Start-up’y w Polsce

Wyróżnienie trendu zmieniającego polską gospodarkę – nadającego jej nową dynamikę i wartość związaną z innowacjami.

Choć start-up’y są od lat obecne w krajobrazie polskiej przedsiębiorczości, to relatywnie nowym zjawiskiem jest niezwykle dynamiczny w ostatnim czasie rozwój młodych, w większości samofinansujących się firm opartych o innowacyjny produkt lub modernizujących istniejące technologie.

Wyróżnienie na ręce Dariusza Żuka, prezesa Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości i Polski Przedsiębiorczej oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Bożena Lublińska-Kasprzak, była prezes PARP.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„Jestem bardzo szczęśliwa że mogę odebrać tę nagrodę na zakończenie swojej misji w PARP. Start-upy to był od wielu lat temat mi szczególnie bliski. Starłam się w Agencji je szczególnie wspierać. Myślę, że udało nam się stworzyć dobrze rozwinięty rynek start-upowy. Firm które są młode, które mogą zmienić polski przemysł, które będą solidnym nośnikiem innowacyjności w polskiej gospodarce”
- powiedziała Bożena Lublińska-Kasprzak, była prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Dariusz Żuk, prezes Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, Polski Przedsiębiorczej.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 
„11 lat temu, tworząc Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, postawiłem taki cel, abyśmy w 2020 roku byli liderem na świecie obok takich miejsc jak Izrael, Dolina Krzemowa w środowisku start-upów. Mam nadzieję, że w jakiejś części przykładamy do tego rękę. 11 lat temu stworzyliśmy sieć AIP. Obecnie to 156 inkubatorów na uczelniach w kraju, największa sieć w Europie, ponad 11 tys. start-upów wyszło na rynek. Cztery lata temu stworzyliśmy sieć akceleratorów, gdzie można znaleźć swoje miejsce do pracy. Kolejnym krokiem jest współpraca start-upów i korporacji, wdrożenia start-upów i ich technologii w spółkach Skarbu Państwa. Mamy kapitał, mamy ciekawe projekty i myślę, że jeśli uda nam się zbudować synergię, to osiągniemy za parę lat sukces i będziemy wyprzedzać świat a nie tylko gonić”
  - powiedział Dariusz Żuk.

Michał Bańka, dyrektor Departamentu Wsparcia Instytucji Otoczenia Biznesu w PARP.
Foto dzięki uprzejmości PTWP
 

Autor: WNP.PL (KW, PS, ICH)


Źródło: wnp.pl

http://www.wnp.pl/  ASTROMAN Magazine - 2016.01.26

Mateusz Morawiecki: Wnioski ze szczytu w Davos. Złapać robota za rogi

http://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2015  


ASTROMAN Magazine - 2016.01.04

Bartosz Marczuk: Polacy chcą mieć zdecydowanie więcej dzieci niż mają w rzeczywistości. Program Rodzina 500+ może w tym pomóc

http://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=2005  


ASTROMAN Magazine - 2015.12.05

Krzysztof Domarecki, założyciel i szef Grupy SELENA, otrzymał tytuł "Wizjoner ekspansji zagranicznej"

http://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1999  


ASTROMAN Magazine - 2015.11.27

Mateusz Morawiecki, Wicepremier i Minister Rozwoju, szeroko o planach gospodarczych rządu

http://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1996  


ASTROMAN Magazine - 2015.11.05

Jubileuszowy X Kongres Obywatelski pod hasłem "Polska jutra. Możemy być lepsi!"  - Politechnika Warszawska,  7 listopada 2015

http://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1989  


ASTROMAN Magazine - 2015.10.25

Intel Technology Poland czyli Polacy tworzą nowoczesne technologie teleinformatyczne dla świata w Gdańsku

http://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1985  


ASTROMAN Magazine - 2015.10.24

Wywiad z Prof. Romualdem Krajewskim, Prezydentem Europejskiej Unii Lekarzy Specjalistów UEMS na kolejną kadencję w latach 2016-2019


http://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1984  


ASTROMAN Magazine - 2015.10.10

Komisja Europejska chce przyspieszyć negocjacje umowy Unia Europejska-USA o wolnym handlu Transatlantic Trade and Investment Partnership

http://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1979  


ASTROMAN Magazine - 2015.10.10

Największa umowa o wolnym handlu na świecie Trans-Pacific Partnership została uzgodniona

http://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1978  


ASTROMAN Magazine - 2015.09.20

Nowoczesna przedstawiła program podatkowy trzy razy 16 - PIT, CIT i VAT po 16 procent

http://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1968  


ASTROMAN Magazine - 2015.09.14

Laureaci Nagrody Europejskiego Klubu Biznesu Polska

http://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1962  


ASTROMAN Magazine - 2015.09.11

Beata Szydło:  Więcej polskiej gospodarki  w polskiej gospodarce

http://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1959  


ASTROMAN Magazine - 2015.09.08

Jak Słowacja wygrała z Polską przetarg na inwestycję Jaguar Land Rover w wysokości 1,4 mld euro

http://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1958  


ASTROMAN Magazine - 2015.08.04

Prof. Andrzej Koźmiński: Dezercja elit

http://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1947  


ASTROMAN Magazine - 2015.04.08

Daniel Boniecki, McKinsey & Company: Polska gospodarka może awansować do światowej ekstraklasy

http://www.astroman.com.pl/index.php?mod=magazine&a=read&id=1901  ASTROMAN Magazine

Publikacja tekstów pochodzących z wydawnictw prasowych bądź elektronicznych prezentowanych w ASTROMAN Magazine nie ma charakteru komercyjnego, służy wyłącznie celom edukacyjnym, dydaktycznym i naukowym - zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. z dn. 23.02.1994 r. nr 24, poz. 83).


Editor-in-Chief of ASTROMAN magazine: Roman Wojtala, Ph.D.


wydrukuj ten artykuł
  strona: 1 z 1
polecamy artykuły
Selena Group - increase of net profit in the very first quarter of 2019
IBM: Major Ocean Carriers CMA CGM and MSC to Join TradeLens Blockchain-Enabled Digital Shipping Platform
deepsense.ai: A comprehensive guide to demand forecasting with machine learning
Wojciech Kostrzewa nowym Prezesem Polskiej Rady Biznesu
Uroczysta Gala Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2019
SpaceX launched 60 Starlink satellites from Space Launch Complex 40 at Cape Canaveral Air Force Station, Florida
ImpactCEE 2019: Danubia NanoTech wins the PowerUp! Grand Final 2019
Panasonic Launches Comprehensive Showroom for Residential Materials such as Kitchens in India
HPE to acquire supercomputing leader Cray. Combined Company Will Drive Next Generation of High Performance Computing
Lilium reveals new air taxi as it celebrates maiden flight
SIEMENS "Local" data processing - Edge Computing simplifies data processing in intelligent factory Amberg
Anno Borkowsky appointed to the LANXESS Board of Management
Application phase for the seventh BASF and Volkswagen "Science Award Electrochemistry" has begun
Selena Group: Tytan mounting foams of the new generation speed up the installation of doors and windows
Prestiżowe tytuły "Inwestor bez granic" przyznane podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego
strona główna  |  oferty pracy  |  executive search  |  ochrona prywatności  |  warunki używania  |  kontakt     RSS feed subskrypcja RSS
Copyright ASTROMAN © 1995-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: TAU CETI.